PATRONATY

Jeśli chcesz aby Evermetal’zine patronował koncertowi / festiwalowi / imprezie w której Twój zespół bierze udział musisz spełnić następujące warunki:
  1. Na studmind@o2.pl przyślij propozycję patronatu wraz z pełną informację prasową na temat koncertu / festiwalu / imprezy oraz materiałami graficznymi (plakat / baner etc). Zastanowimy się i mailem zwrotnym dostaniesz odpowiedź. Gdy będzie ona pozytywna:
  2. Z tego miejsca pobierz paczkę zawierającą logo naszego magazynu i umieść go na plakacie promującym koncert / festiwal / imprezę
  3. Na adres studmind@o2.pl należy wysłać pełną informację prasową na temat koncertu / festiwalu / imprezy wraz z załączonym plakatem na którym znajduje się nasze logo.
Co dajemy od siebie?
  1. plakat promujący imprezę na każdej stronie serwisu (chronologicznie segregowane plakaty) w dziale PATRONUJEMY
  2. news informacyjny w momencie wstawiania patronatu oraz news przypominający na tydzień przed datą imprezy (+ ewentualne newsy dotyczące zmian organizacyjnych)
  3. umieszczenie baneru informacyjnego na górze strony (tutaj pojawia się pewne ograniczenie: maksymalnie mogą być dwa banery dwóch różnych imprez, dlatego też to miejsce przeznaczamy tylko na duże trasy / festiwale)
  4. relacja (+ zdjęcia) w kolejnym numerze naszego magazynu z koncertu / imprezy / festiwalu na którym byliśmy
A co chcemy w zamian?
  1. przynajmniej dwóch akredytacji (reporter + fotograf)
  2. możliwości przeprowadzenia wywiadu z zaproponowanym przez Nas artystą / zespołem
Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszej polskiej koncertowej rzeczywistości niektóre imprezy należą do tak zwanych deficytowych. W tej kwestii jesteśmy dosyć elastyczni dlatego na pewno dojdziemy do konkretnego porozumienia w kwestii akredytacji. Uwaga! Evermetal’zine nie ma nic wspólnego z imprezami promowanymi naszym logiem, a które nie zostały zapowiedziane na naszych stronach!