Zmiany w ramach trasy SVART CROWN…

x

W ostatnich dniach doszło do kilku zmian w przebiegu lutowej trasy “Witnessing the Idimmu’s Upgrade 2011” z udziałem Francuskiego SVART CROWN oraz polskich aktów NEOLTH i BEHEADING MACHINE. Najważniejszą z nich jest zmiana lokalizacji koncertu we Wrocławiu 24 lutego (czwartek). Ku naszemu zadowoleniu koncert w tym dniu odbędzie się w klube MADNESS (ul. Hubska 6). Jesteśmy przekonani, że zmiana ta zapewni wyższy poziom produkcyjny i wpłynie pozytywnie na atrakcyjność samej imprezy. Ponadto, 27 lutego (niedziela) w czasie przedostatniego koncertu trasy w rzeszowskim klubie “Od Zmierzchu Do Świtu” oprócz supportującego NOCTIS, w charakterze gościa specjalnego wystąpi PRELUDIUM, mielecki death metalowy walec, który niedawno wydał trzecią w dorobku płytę “Impending Hostility”. Przypominamy również, że 23 lutego (środa) planowany początkowo w Raciborzu koncert został przeniesiony do Rybnika, do klubu “Euphoria”, gdzie obok stałego składu trasy zagra MOULDED FLESH.

Ostateczny rozkład jazdy przedstawia się następująco:

22.02.2011 (wt) – BIELSKO-BIAŁA @ Stolarnia + SHEOL (www.myspace.com/sheolpl)

23.02.2011 (śr) – RYBNIK @ Euphoria + MOULDED FLESH (www.myspace.com/mouldedflesh)

24.02.2011 (cz) – WROCŁAW @ Madness + PHOSPHOROS
(www.myspace.com/phosphorosscience)

25.02.2011 (pt) – KATOWICE @ Korba + INFATUATION OF DEATH, BLACK POCKET LICE
(www.myspace.com/infatuationofdeath, www.myspace.com/blackpocketlice)

26.02.2011 (so) – KRAKÓW @ Face2Face + DORMANT ORDEAL
(www.myspace.com/dormant.ordeal)

27.02.2011 (nd) – RZESZÓW @ Od Zmierzchu Do Świtu + PRELUDIUM (gość specjalny) + NOCTIS (www.myspace.com/preludiumband, www.myspace.com/noctisrzeszow)

28.02.2011 (pn) – SANOK @ Rudera + support

Wszystkie koncerty: // START 18:00 // WJAZD 20 PLN

Więcej info na temat gigu : mythroneprom

Więcej info  o  kapelach :

O zespołach:

SVART CROWN
death/black metal / Francja
www.myspace.com/svrtcrown

Francuska ekipa, która już odwiedziła nasz kraj jako gość specjalny United Death Armageddon 2009 tym razem zaprezentuje utwory z najnowszego, znakomicie przyjętego przez fanów i prasę albumu „Witnessing the Fall”. Polskie koncerty zespołu są częścią kolejnej, po jesiennych wojażach z SHINING i ENTHRONED europejskiej ofensywy promującej krążek wydany przez Listenable Rec. (IMMOLATION, HATE, DARKANE).

NEOLITH

death/black metal / Polska
www.myspace.com/neolithband

Weterani polskiej sceny, obchodzący w tym roku 20-lecie działalności ruszają w Polskę, testując na żywca wałki z długo oczekiwanej płyty „Individual Infernal Idimmu” (Wyd. Psycho). Po ekipie dowodzonej przez Leviego jak zwykle można spodziewać się kopiącej po ryju dawki eksperymentalnego death/black metalu.

BEHEADING MACHINE
mechanical death metal / Polska
www.myspace.com/beheadingmachineband

Wygłodniałe grania młode wilki z Krosna zdążyły już nieźle namieszać na scenie za sprawą debiutanckiej EP-ki „Stillbirth Civilisation” (Eclectic. Prod.). Na trasę przygotowali materiał ze zbliżającego się wielkimi krokami dużego albumu “Narcobiological Upgrade”, zarejestrowanego w minionym roku w Screw Factory Studio pod okiem Janusza Bryta (SUFFOCATION, DYING FETUS, DESTRUCTION, BEHEMOTH).

PODZIEL SIĘ