Zmiany na Grim Harvest Festival !

Grim Harvest Festival14 września w Rzeszowskim klubie Pod Palmą w ramach Grim Harvest Festival nie zagra francuski Glorior Belli którego zastąpi Infernal War.  Poniżej znajdziecie oświadczenie Francuzów, które pojawiło się na profilu myspace:

“Dzień przed gigiem w Arnhem poważnie się rozchorowałem i musiałem iść do szpitala. Tam oznajmiono mi, że coś jest nie tak z moim sercem, szwankuje jego lewa strona i powoduje to mnóstwo kłopotów (z płucami, ciśnieniem krwi…) i że ostatecznie może się to skończyć atakiem serca. Z tego względu zmuszony jestem przez jakiś do odpoczynku i unikania wysiłku i stresu… 2 różne opinie dały tą samą diagnozę.

Jak sobie zapewne wyobrażacie, decyzja ta nie była łatwa, marnujemy
wielką szansę i zawodzimy ludzi, którzy nam zaufali, ale w tych
okolicznościach nie ma mowy o zagraniu trasy.”

www.myspace.com/gloriorbelli, www.gloriorbelli.luxferous.com

Mówi się trudno, żyje się dalej. Więc obecnie skład, który zniszczy wasze rejestry słuchowe przedstawia się następująco: Impiety, Spearhead oraz reprezentanci polskiej sceny Stillborn, Deception, Bloodwritten i Excidium oraz Infernal War.

Szczegóły na temat imprezy znajdziecie tutaj.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ