Zgrzyt w Fonobarze

x

Klub FONOBAR zaprasza na cykliczne koncerty na naszych deskach w każdy czwartek/niedziele od 20:00 Gościmy zespoły z szeroko pojętej sceny rockowej (rock/metal/hc/punk)

godzina 19:00
Bilety: cena 10 pln (studenci 5 pln)

!!! PROMOCJA !!! lane piwo 5 pln !!! PROMOCJA !!!

ZAGRAJA:

ZGRZYT
(Blues / Hard Rock / Rocknroll) Warszawa [http://www.myspace.com/zgrzytpl]
to grupa powstała po wielu miesiącach poszukiwań i zmian, zarówno muzycznych oraz personalnych.Ostatecznie wykrystalizowała się w kwietniu 2009 w Warszawie. Grają szeroko pojętą muzykę rockową: od blues’a przez rock’n’roll do hardrock’a. Inspiruje ich muzyka rock’owa lat 70 i 80 jednocześnie tworzą swój własny,… niepowtarzalny styl. Cały czas szukają inspiracji i nowych brzmień, które zelektryzują ich publikę.

SPARKS N FUEL
(Garage / Klasyczny Rock / Rock) Warszawa [www.myspace.com/sparksnfuel]
Wybuchowa mieszanka Sparks n’ Fuel powstała 14 marca 2009 roku. Koncertowe szaleństwo rozpoczęło się kilka dni później i trwa do dziś, gdyż młoda ekipa Sparks n’ Fuel nieustannie szturmuje warszawskie kluby. To muzyka grana przez ludzi kochających rocka dla ludzi kochających rocka.

THE BAUTIFOOLS
(Progresywna / Rock / Hard Rock) Warszawa [http://myspace.com/thebeautifoolspl]
Zespół założony w kwietniu 2010r. W marcu 2011 zawiesiliśmy działalność koncertową, żeby po kilku miesiącach wrócić w nieco odświeżonym, bardziej hard rock’n’rollowym wcieleniu, z nowym, dopracowanym materiałem, lepszą techniką i energią, która kumulowała się w nas w tym czasie.

FONOBAR, ul. Wawelska 5 02-034 Warszawa (Więcej info: http://www.fonobar.pl)

EverMetalZine Patronuje oraz ma dla was dwa podwójne zaproszenia na imprezę. Zgłoszenia ślijcie do soboty (godz. 16) na email: studmind@o2.pl

PODZIEL SIĘ