Zbliża się Brutal Assault XIII

W zeszłym roku na tej brutalnej imprezie bawiła się pokaźna 10 tysięczna grupa maniaków lubiących ekstremalne brzmienia. Z roku na roku program festiwalu poszerza się a miłośnicy metalu mogą oglądać coraz to większe gwiazdy. XIII edycja trwająca od 14 do 16 sierpnia poraz kolejny odbędzie się w potężnej fortecy “Josefov“, wybudowanej pod koniec XVIII wieku dla cesarza Józefa II. Warownia zlokalizowana jest w miejscowości Jaromer, oddalonej o 130 km od Pragi. Dodatkową atrakcją są kazamaty (schron w twierdzy) który rozciąga się na długość prawie 45 km z czego 5 pozostaje otware po dziś dzień dla odwiedzających. Piwsko, brutalna muza, historia… trzeba tam być!

Wszystko to za jedyne 46 euro (150zł, 1050 czeskich koron). Parkingi oraz pola namiotowe za free (będą otwarte już od 13 sierpnia!). Więcej informacji na temat zamawiania biletów znajdziecie na oficjalnej stronie www.brutalassault.cz (lub polskich dystrybutorów: www.ticketportal.pl i www.shortcut.pl) a także na: www.myspace.com/brutalassaultcz, infoassault@centrum.cz lub pod numerem telefonu (angielski) +420242483020. Pełną rozpiskę zespołów oraz plakat znajdziecie w dalszej części newsa.

W tym roku na dwóch scenach zagra blisko 70 zespołów w śród których znajdą się: 1349, A Storm Of Light, Ador Dorath, Agnostic Front, All Shall Perish, Anaal Nathrakh, Anathema, Arch Enemy, Arkona, Beheaded, Behemoth, Carcass, Cephalic Carnage, Code, Cradle Of Filth, Despised Icon, Entombed, Esoteric, ETHS, Exodus, Finntroll, General Surgery, Gloomy Grim, Grenouer, Hate, Hollenthon, Hour Of Penance, Illidiance, Inherit Disease, Inveracity, Kataklysm, Kruger, Locomotive, Malignant Tumour, Mayhem, Neurosis, Novembre, Paradise Lost, Primordial, Psychotic Despair, Rasta, Sadist, Samael, Septicflesh, Six Feet Under, Sodom, Soilwork, Swallow the Sun, Sworn Enemy, Textures, Tisíc let od ráje, Uprise, Warbringer i… jeszcze kilka, które niebawem zostaną potwierdzone.

Brutal Assault XIII 2008

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ