Wybudzamy się z agonii…

emz-no-103 lata. Tyle dokładnie zajęło powolne konanie EverMetal’zine. 3 lata. Tyle musiało zająć piszącemu te słowa wzięcie się do roboty. 3 lata. Tyle czasu upłynęło od wydania jak na razie ostatniego numeru “zawsze metalowego”. 3 lata. Tak można wyliczać w nieskończoność. Nie ukrywamy. Byliśmy strasznie leniwi jak “osłowie na wiejskiej zabawie”. Niektórym się chciało o wiele więcej, niektórym zdecydowanie w ogóle. Ale zawsze chęć do bycia uwielbianym przez koleżanki z pracy, bo się jest „naczelnym” w „magazynie muzycznym”, pozostała. Choć jesteśmy starsi, jeszcze bardziej brzydcy ale i zdecydowanie bardziej doświadczeni i jeszcze bardziej wygadani. Cóż można więcej powiedzieć ? Chce nam się, mamy ambicje i chęci ale zdajemy sobie sprawę z tego, że odbudować to wszystko będzie cholernie trudno. Zwłaszcza w dobie setek stron o kucykach i metalu, co metalem nie jest. Nie będziemy się tym wszystkim przejmować i zabieramy się ostro do roboty. I choć w panteonie zinów może i nie będziemy, ale przynajmniej będziemy starać się wrócić na swoją ścieżkę tak, by wydać kolejny numer EverMetal’zine w przyszłym roku.

*wiemy, że mało treści jest na stronie. Potrzebujemy trochę czasu, więc z czasem będzie ich coraz więcej. Tymczasem Możecie “odświeżyć” sobie archiwalne numery eMz.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ