Wszechświat zamarznie…

x

Ze względu na obowiązki zawodowe jednego z członków Eternal Deformity, niezależnie od decyzji zespołu i organizatorów, jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu “Frozen Universe” 12 lutego 2011 w Klubie Face2Face. Eternal Deformity wystąpi w Krakowie w innym terminie. Szczegóły podamy wkrótce…

Agencja Artystyczna PIONA-ART zaprasza 12 lutego 2011 r. do klubu Face2Face w Krakowie na koncert pod hasłem „Frozen Universe”. Headlinerem imprezy będzie ETERNAL DEFORMITY – eksportowy polski zespół poruszający się na gruncie awangardowego metalu. Ślązacy przedstawią przekrojowy set obejmujący starsze wydawnictwa, włącznie z utworami z ostatniego albumu „Frozen Circus” wydanego dla prestiżowej włoskiej wytwórni Code666, a także kawałki z nowej, przygotowywanej właśnie płyty. Jeden z nowych utworów „Caught Out Lying” można ściągnąć w wersji demo z oficjalnej strony zespołu www.eternal-deformity.net lub posłuchać za pośrednictwem www.myspace.com/eternaldeformity.

ETERNAL DEFORMITY wspomogą na scenie zaproszeni do udziału we „Frozen Universe” goście, tj. wodzisławski GALLILEOUS, od 20 lat uprawiający swój specyficzny, chorobliwy funeral doom metal. Zespół znany jest m.in. z wydanych przez Redrum666 płyt „Passio Et Mors” i „Equideus” i ostatniego dużego albumu z 2008 r. „Ego Sum Censore Deuum” (Foreshadow).

Ponadto, na koncercie wystąpią krakowskie formacje FORMOSUS (melodic death metal – www.myspace.com/formosusband) oraz uprawiający depresyjny black metal CIEŃ (www.myspace.com/cienband).

Otwarcie bram nastąpi o 17:00, start imprezy o 18:00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przy wejściu na koncert.

Więcej informacji na www.myspace.com/pionaart

EverMetalZine Poleca !

PODZIEL SIĘ