Wieści z Old Temple

Jeden z najstarszych zespołów w Polsce wyda swoje nowe dzieło w Old Temple. Convent powrócił po latach niebytu miażdżącym “Abandon Your Lord”. Nowy album to ponad 40 minut bluźnierczego, satanistycznego death metalu nagranego z niszcząca siłą. Horda w składzie Bruno, Gref, Mario, Karlos uraczyła nas nietuzinkową i odważną wersja jedego z najbardziej znanych utworów legendy Slayer. Premiera wkrótce !!!

www.convent.pl

Po wielu problemach nadciąga premiera koszulek i longsleeve legeny niemieckiego thrash Protector. Przypominamy, iż koszulki i longsleeve będą z motywem z “Urm The Mad”. Do każdej kopii dołączony będzie certyfikat oryginalności.

www.protector-of-death.com, www.myspace.com/theprotectorsswe

Pierwsze oficjalne mcd Infidel zostanie wydane przez Old Temple. Sześć hymnów ku chwale Chaosu, Krwi i Bluźnierstwa. “Bloody Horns Of Wrath” zawiera 22 minuty Black Metalu w czystej ekstremalnej formie ! Limit 500 ręcznie numerowanych kopii. Nieszablonowa forma wydania. Premiera na jesień 2008

www.infidel.pl, www.myspace.com/chaosbloodblasphemy


Ignis Fatuus sygnował umowę na debiutancki album z Old Temple. “Słowiańska Trwoga Wiecznych” zawiera ponad pół godziny surowego black metalu z pogańskimi tekstami. Premiera jeszcze przed jesienią. Będzie to pierwszy album wydany w Old Temple w standardowym pudełku. Taka zmiana na pięciolecie działalności.

www.ignis-fatuus.pl, www.myspace.com/ignisfatuuspl

Uwaga !!!  Od tego momentu, wszystkie nowe wzory koszulek z Old Temple będą posiadały specjalny certyfikat. Będzie on dołączony do każdej koszulki. Brak takiego certyfikatu oznacza, że został kupiony towar piracki, wytworzony bez zgody zespołu. W takim przypadku proszę o powiadomienie. STOP BĘKARTOM ŻERUJĄCYM NA PODZIEMNYCH ZESPOŁACH !

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ