Wczoraj wystartował Creative Act Of Music Tour – Zmiana klubu w Częstochowie!


Wystartowali w Rzeszowskim klubie “Od Zmierzchu Do Świtu” by przetoczyć się przez kolejnych 12 polskich miast. Zgodnie ze słowami organizatora trasa przygotowana jest naprawdę bardzo solidnie i nie powinna zawieść nikogo. Wszyscy wiemy, że fan mocnych dźwięków to wymagający człek, więc pracowaliśmy nad trasą solidnie. Zespoły biorące udział w tej objazdowej imprezie to sprawdzone maszyny sceniczne: VIRGIN SNATCH – polscy królowie thrash, THY DISEASE – ekstremalny mix elektroniki z death metalem, ARMAGEDON – powracająca z otchłani piekieł legenda polskiej sceny death. Skład tour zamykają trochę mniej znane ale równie dobrze przygotowane na podbój grupy: krakowski Heart Attack oraz Nammoth z Ełku, który może pochwalić się podwójną sekcją rytmiczną, w postaci dwóch gitar basowych!

UWAGA! Nastąpiła zmiana klubu w Częstochowie. Koncert odbędzie się w planowanym terminie (15.01.10) ale został przeniesiony z “”Galeria Teatr from Poland” do klubu “Zero” znany wcześniej jako “Tramwaj” (www.klubzero.pl, al. Niepodległości 11). Oczywiście wszystkie nabyte do tej pory bilety na tenże koncert nie tracą ważności! Zmiana podyktowana jest tylko i wyłącznie troską o zapewnienie najbardziej komfortowych warunków zarówno publiczności jak i zespołom uczestniczącym w trasie. “Nie mogliśmy pozwolić sobie na żadne niedomówienia lub niepewności, w związku z czym postanowiliśmy zmienić klub”- mówi organizator i dodaje: “W gruncie rzeczy cieszy nas ta nagła zmiana miejscówki. Klub Zero znamy doskonale jeszcze z poprzedniej nazwy a koncerty które tam organizowaliśmy, wspominamy bardzo dobrze!

Reszta listy miejsc, w których odbędą się koncerty pozostaje bez zmian. Lista dostępna jest tutaj

Bilety na częstochowski koncert można nabyć w sklepie Muzycznym Ass (ul .Jagielońska 1, pawilon nr. 8), w sklepie muzycznym Gama (ul. Joselewicza 4) oraz w klubie Zero rzecz jasna. Z dniem 11.01.10 kończy się rezerwacja biletów drogą internetową.

Dla wszystkich osób chcących robić zdjęcia i rejestrować koncerty, Creative Music informuje, iż nic co ludzkie, nie jest nam obce a więc róbcie co trzeba, byle z głową i z szacunkiem do reszty uczestników imprezy ! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

PODZIEL SIĘ