Warbringer w najbliższy Weekend także we Wrocku.

War

CORE-PORATION zaprasza na KONCERT !

WARBRINGER agresywny Thrash Metal bez przymulania – U.S.- MySpace
AFFLICTION Death Metal / Thrash po linii At the Gates – Turcja – MySpace
WAR-HEAD Metal – Chorwacja – MySpace

Kiedy ? 26 lutego (piątek) 2010, [drzwi: 19, start: 20]
Gdzie ? Wrocław Klub WAGON, pl. Orląt Lwowskich 20 A
Ile ? 30 PLN
Rezerwacje biletów pod adresem: bilety@core-poration.pl

Więcej Info: www.core-poration.pl ; www.myspace.com/coreporation

EverMetalZine Patronuje i Poleca

Biografie :

WARBRINGER – Zakładając zespół pod koniec 2004 r. członkowie WARBRINGER postanowili pokazać scenie metalowej, co znaczy prawdziwy, dziki thrash metal. Po wydaniu pierwszego demo i wielu koncertach z m.in. TOXIC HOLOCAUST, wydali w październiku 2006 roku EP “One by One the Wicked Fall”. Efekt był piorunujący! Już pod koniec 2006 roku podpisali kontrakt z Century Media – jedną z najbardziej szanowanych wytwórni metalowych. Jesienią 2007 został wydany ich debiutancki album War without End”. Ich szczery old school thrash znalazł uznanie sceny. Zespół zagrał wiele tras koncertowych, m.in. pojawił się w Polsce we Wrocławiu i Warszawie w 2008 na koncertach z NAPALM DEATH i SUFFOCATION. Zapadł wtedy w pamięć zajebistymi sztukami. Występy WARBRINGER na żywo to prawdziwa eksplozja agresji i thrash metalowej furii. Chłopaki pomimo krótkiego stażu na scenie i młodego wieku, doskonale wiedzą co znaczy ostry, bezkompromisowy metal. Zebrane doświadczenie znalazły odzwierciedlenie na kolejnej ich płycie z 2009 roku – Waking into Nightmares”. Krążek powstał przy współpracy z Gary Holtem z EXODUS. To hołd dla thrash metalu przełomu lat 80 i 90, zagrany nowocześnie, szybko i bez przymulania. PREPARE FOR TOTAL WAR!

AFFLICTION – jeden z najlepszych tureckich zespołów metalowych. Aż trudno uwierzyć, że w tym muzułmańskim kraju można grać taką muzykę. Ich koledzy z sąsiedniego Iraku, grając metal ryzykują życie. Tam z czcicielami Rogatego” jest krótka gadka, a raczej od razu kulka. Na szczęście tureccy radykałowie nie naśladują tych chorych klimatów. AFFLICION powstał w 1999 roku w Izmirze. Kapela wydała dwie duże płyty, w tym ostatnią Execution is Necessary”. W swoim dorobku mają bardzo udane koncerty z KATATONIA i DARK TRANQUILITY. AFFLICTION brał też udział w największych metalowych spędach w Turcji – Rock The Nations II z DESTRUCTION, czy Rock Republic z SLAYER, IN FLAMES i OVER KILL. W ich muzie wyczuwalna jest fascynacja szwedzką sceną metalową i bandami tj. AT THE GATES czy DARK TRANQUILITY. Trzeba przyznać, że radzą sobie przy tym bardzo sprawnie. Sprawdźcie ich! WAR–HEAD

WAR–HEAD – horda tajemniczych chorwackich wojowników, o których nic nie wiadomo, oprócz tego, że istnieją i wydali debiutancki materiał “No signs of Armageddon”. Płyta wali w dekiel jak chorwacka śliwowica, co chyba wystarcza za rekomendację dla każdego szanującego się maniaka.

PODZIEL SIĘ