Walentynkowy koncert The 69 Eyes w Polsce

the 69 eyes Fińska grupa The 69 Eyes zagra w lutym przyszłego roku dwa koncerty w Polsce. 13 lutego Finowie pojawią się w Warszawie, zaś dzień później w Krakowie. Dokładne miejsca koncertów nie zostały jeszcze ustalone. Zaskoczyć może support, którym ma być dużo bardziej znany szwedzki zespół Tiamat.

Ostatni koncert The 69 Eyes w Polsce odbył się w grudniu zeszłego roku w krakowskim klubie Loch Ness i nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem. Być może występ Szwedów poprawi frekwencje.

The 69 Eyes zaprezentuje materiał ze swojej ostatniej płyty “Angels”, wydanej w marcu 2007 roku. Tiamat zaprezentuje nieco świeższy materiał, ze swojej najnowszej płyty “Amanethes”, której premiera miała miejsce w kwietniu tego roku.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Wczoraj byłem na koncercie 69 Eyes i Tiamat w Berlinie. Interesował mnie tylko Tiamat, niestety byłem zmuszony na transakcje wiązana i musiałem zapłacić tym śmiesznym panom z 69 Eyes. Ci pseudo „goci” dla początkujących nie zawiedli. Musiałem do tego podejść z humorem żeby się nie zdenerwować i ubaw miąłem po pachy. W tej dziwnej karykaturze nie ma ani jednej autentycznej nuty, nie mówiąc o uczuciach, nawet ubranka i fryzurki na zamówienie. Paru dzieciakom się jednak podobało ale oni się jeszcze nawrócą jak sobie więcej muzyki posłuchają. A potem był wreszcie Tiamat i nie wiem, czy moje poczucie smaku było już tak zrujnowane przez poprzedników, czy chłopaki nie mieli swojego dnia, tak czy inaczej Tiamat wypadł średnio, ok było parę fajnych momentów. Generalnie szkoda, czekam na Sisters…

Comments are closed.