Wacken Open Air 2014 – kolejne zespoły na jubileuszowym, 25 festiwalu!

woaWacken Open Air 2014 – kolejne zespoły na jubileuszowym, 25 festiwalu!

Podczas Hamburg Metal Dayz promotorzy Wacken Open Air ogłosili kolejne zespoły, które wystąpią podczas jubileuszowego, 25 festiwalu w 2014 roku.

Za około 10 miesięcy, 10 lipca 2014, odbędzie się kolejny Wacken Open Air. Już podczas tegorocznego festiwalu, promotorzy ogłosili zespoły, które wystąpią na kolejnej imprezie. A teraz, z kolejnymi 13 zespołami, skład Wacken Open Air robi się coraz większy.

Devin Townsend, muzyczny geniusz, jest jednym z artystów, którzy zostali ogłoszeni. Grał na W:O:A po raz pierwszy 16 lat temu i powraca na wydanie jubileuszowe. Dodatkowo zobaczyć będzie można także Sodom z Tom’em Angelripper’em, jak i niemiecki fun metalowy zespół JBO. Potwierdzone zostało także Heaven Shall Burn.

A oto pozostałe zespoły, które zagrają podczas Wacken Open Air 2014: Onkel Tom, Decapitated, For The Imperium, The Ocean, Endstille, Torment (30-lecie), Masterplan, Knorkator i A Pale Horse Named Death.

Thomas Jensen, ICS Festival Service GmbH: „Nowo-ogłoszone zespoły wraz z tymi, które już wcześniej zostały potwierdzone tworzą wspaniałą kombinację. W grudniu ogłaszać będziemy potwierdzać jeden zespół codziennie i na pewno możecie spodziewać się kilku niespodzianek.”

Więcej informacji o festiwalu i o wcześniej potwierdzonych zespołach znajdziecie na stronie www.wacken.com