UnSun – nowy kontrakt, nowa płyta…

Szokujące informacje doszły nas z obozu krajowego potentata wydawniczego Mystic Productions. Kolejnym zespołem zasilającym szeregi stajni Michała Wardzały stał się gotycko/rockowy projekt byłego wioślarza Vader – Maurycego “Mausera” Stefanowicza – UnSun. Cóż nie samym metalem człowiek żyje, ale dyplomatycznie wstrzymując się od ferowania wyroków, oddajmy głos samym zainteresowanym, którzy wydali oświadczenie w tej sprawie:

“Praca nad naszym drugim albumem jest już niemal ukończona. Nagraliśmy 10 fantastycznych utworów. W tej chwili słuchamy pierwszych ukończonych kawałków. To metal, to muzyka pełna energii, ciężka ale jednocześnie melancholijna i przejmująca. Możecie się również spodziewać łagodniejszych dźwięków i ballady. Jesteśmy w 100 procentach zadowoleni z tego, co nagraliśmy – dlatego plan jest w pełni zrealizowany. Po świetnym przyjęciu „The End Of Life” podpisaliśmy kontrakt na drugi album z Mystic Production, która to firma będzie naszym ekskluzywnym europejskim partnerem. Mystic Production to nie tylko wytwórnia odnosząca sukcesy, to przede wszystkim ludzie zaangażowani w to co robią i kochający muzykę. To ekipa z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, jak wspierać i promować zespoły. Jesteśmy pewni, że ten kontrakt to gwarancja sukcesu. Wiara w nas i wsparcie Mystic Production powodują, że jesteśmy zmotywowani i zdeterminowani jak nigdy dotąd.”

W tej chwili trwają pracę nad drugim krążkiem kapeli; wokale zostały nagrane w olsztyńskim Studio X, natomiast partie instrumentów zostały zarejestrowane w Hertz Studio. Album jest w fazie miksów. Roboczy tytuł płyty to „Clinic For Dolls” i znajdzie się na niej 10 premierowych kompozycji ( na edycji japońskiej znajdzie się bonus track). Europejska premiera płyty jest przewidziana na 11.10.2010, nadmienia aktualny wydawca. Uff…(przyp. red.)

Źródło: www.mystic.pl

PODZIEL SIĘ