Twoje “Ucho” zostanie zmiażdżone trzy razy…

Marduk - black metal - Klub Ucho - Panzer Division Marduk 2013Pierwszy miazga nastąpi już 24 listopada, kiedy zagra legendarna kapela Napalm Death (UK), oscylująca wokół takich gatunków jak grindcore i death metal. Tego dnia na scenie pojawią się też wywodząca się z Kalifornii grupa Armed For Apocalypse (USA) i trójmiejska formacja Ogotay.

Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) / 80 zł (w dniu koncertu) dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 10:00-21:00, nd. – 10:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 73 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny. Ilość miejsc ograniczona, polecamy skorzystanie z opcji przedsprzedaży.

Niespełna dwa tygodnie później, bo już 6 grudnia ponownie mocne uderzenie – po raz pierwszy do Trójmiasta przyjedzie żywa legenda nowojorskiej sceny hardcore – Madball (USA), a wraz z nią takie zespoły jak Deez Nuts (AU), Your Demise (UK) oraz Nasty (DE). Koncert odbędzie się w ramach trasy Enter the Nu Breed i będzie jedynym w Polsce.

Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) / 85 zł (w dniu koncertu), dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 10:00-21:00, nd. – 10:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 78 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena “w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

W grudniu Gdynię odwiedzi także Marduk (SE), który wystąpi w ramach trasy Penzer Division Marduk 2013. Należąca do czołówki szwedzkiego black metalu grupa zagra kilkadziesiąt koncertów w Europie, w tym jeden w Uchu – 20 grudnia. Obok niego na scenie silna reprezentacja szwedzkiej sceny muzycznej – Grave (SE), Valkyrja (SE) i Death Wolf (SE).

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ