TRIBAL CONVICTIONS’ZINE#9 jest już dostępny!

tribal

52 strony pełne wywiadów i treści wszelakiej wydanej profesjonalnie już czeka na Ciebie. Skład szmaty składa się z wywiadów z RANCID FLESH (Br), OFFENCE, MASTABAH, ARMA CHRISTI, DEATHMARCHED (Fin), RAGEHAMMER, TRENCHROT (USA), DEATHSTORM, PUNISHMENT18 RECORDS, MOLOCH LETALIS oraz JEDEN WYWIAD NIESPODZIANKA!! Wraz z zinem jest dodatek w postaci składanki a dokładniej rzecz biorąc trzecia część składanki TRIBAL CONVICTIONS’ZINE ASSAULT. Wydanej na pro-cd-rze. Wersja kasetowa prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu!

Wersja zine plus pro-cd-r to koszt 15 pln plus 6,50 zeta za pocztę. Jeśli ktoś chce, jeśli kogoś stać, lub woli kupić zina niż np. taniego jabola, niech pisze na maila:

sales(at)wydawnictwopsycho.com.

avatar
Jestem Klotz i metal przedkładam nawet nad siedzenie na klopie. Jestem ze Śląska i ślinię się do death metalu jak do rolady z zołzom. Lubię gdy brzmienie jest jak wnętrze kopalni: pełne sadzy. Gitary niechaj rzężą i trą boleśnie małżowiny jak papier ścierny dupsko po sraniu po obfitym biesiadowaniu, kiedy velvet jest za krótki i za miękki jak czildren of bołdom. Wyznaję Kult Wielkiego Knura i wieprzyć to wszystko \m/
PODZIEL SIĘ