Tides From Nebula koncertuje

Tides From Nebula nie przestaje koncertować. Po występach u boku God Is An Astronaut zespół zagra 23 października w Bielsku-Białej, w klubie Rude Boy. Jako supporty zagrają Unipolar Manic-Depressive Psychosis i Moanaa. Ceny biletów wynoszą 10 zł. w przedsprzedaży i 13 zł. w dniu koncertu.(Plakat promujący koncert dostępny po kliknięciu “czytaj dalej”)

Tides From Nebula, choć powstał w 2008 r., może już poszczycić się wieloma sukcesami na naszej krajowej scenie. Przede wszystkim, wydany kilka miesięcy temu, płytowy debiut grupy, album „Aura” zdobył wysokie noty u większości branżowych czasopism i portali internetowych. Sam zespół jest uważany za jedną z największych nadziei polskiego post-rocka. Ich instrumentalne utwory oczarowują i hipnotyzują, w na żywo muzyka grupy zyskuje jeszcze bardziej na przestrzeni i magii. O klasie ich występów na żywo świadczyć może fakt, że wygrali już dwa prestiżowe konkursy: Neuro Music i Knock Out, dzięki czemu wystąpili na Asymmetry Festival i Knock Out Festival u boku m.in. Minsk, Blindead, This Will Destroy You, Meshuggah, Dillinger Escape Plan czy Testament.

tfn

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ