Tiamat ostatnią Gwiazdą Hunter Fest 2009


TIAMAT to kolejna i ostatnia już gwiazda tegorocznej edycji Hunter Fest. Zespół pochodzi ze Szwecji a powstał w 1988 roku. Początki kapeli to death metal. CD pt. “Clouds” i “Wildhoney” (uważane za najważniejsze w dyskografii zespołu) to melodyjny gothic/doom metal z elementami death metalu. Na kolejnych płytach Tiamat zmienił styl na bardziej rockowy, nie zapominając jednak o swoich muzycznych korzeniach. Tiamat zagra 24 lipca.

Ponadto chcemy jeszcze raz przypomnieć, że na Hunter Fest 2009 nie zabraknie Tarji Turunen (www.tarjaturunen.com) Wokalistka znana z najbardziej kultowych płyt Nightwish wystąpi 25 lipca czyli tego samego dnia co Motorhead. Na jej koncertowej set liście nie zabraknie hitu “Nemo”.

Kompletny skład HunterFest 2009 przedstawia się zatem następująco :
Tiamat (www.churchoftiamat.com), Arch Enemy (www.archenemy.net), Motorhead (www.imotorhead.com), Machine Head (www.machinehead1.com) Tarja Turunen (www.tarjaturunen.com), Epica (www.epica.nl), Funeral For A Friend (www.myspace.com/funeralforafriend), At The Lake (www.atthelake.info), KAATAKILLA (www.kaatakilla.boo.pl), Lipali (www.lipali.hardzone.pl), Vader (www.vader.pl), Acid Drinkers (www.acid-drinkers.art.pl), Jelonek (www.jelonek.art.pl), Flapjack (www.flapjack.art.pl), Orbita Wiru (www.orbitawiru.osx.pl), Votum (www.votumband.pl, Los Pierdols (lospierdols.com), Nutshell (www.nutshell.cba.pl), Hunter (www.hunter.art.pl)

Festiwalowy rozkład jazdy znajdziesz : tu

! UWAGA ! Bilety na Hunter Fest są już na wyczerpaniu… kończy się już pula biletów i karnetów przeznaczona do sprzedaży na stronie www.rockmetalshop.pl. Jeszcze tylko przez parę dni będzie można kupować karnety i bilety pod warunkiem, że ich nie zabraknie. Przypominamy, że tylko na www.rockmetalshop.pl można nabyć karnety o 50 zł tańsze. Aby tego dokonać należy zakupić najnowszą CD Hunter HellWood, w której znajduje się specjalny kupon rabatowy.

W tej chwili karnety dostępne są w cenie 240 zł, bilety na 23 i 24 lipca po 120 zł, a na 25 lipca 150 zł. Bilety i karnety dostępne są również za pośrednictwem sieci TicketPro.

Bilety i karnety dostępne są również za pośrednictwem sieci TicketPro.

Wszelkie potrzebne informacje na temat HF 2009 znajdziesz na jego oficjalnej stronie: link

EverMetalZine Zaprasza i Poleca !

PODZIEL SIĘ

Comments are closed.