Thrash’em All – kończy swoją działaloność

Zgadza się. Przez jednych lubiany, przez drugich wyśmiewany magazyn Thrash’em All kończy swoją działalność. Oto co wczoraj znalazło się na stronach wytwórni Empire Recods:

“Już niebawem w sklepach pojawi się nowy 3/2008 numer magazynu Thrash’em All. Będzie to równocześnie ostatni numer, ponieważ po 22 latach w służbie metalu magazyn kończy działalność. Na decyzję tę złożyło się wiele różnych czynników, których nie ma sensu tutaj roztrząsać. W każdy bądź razie dziękujemy wszystkim tym, którzy byli z nami przez te wszystkie lata, krytykowali nas i wspierali. Robiliśmy wszystko, byście regularnie otrzymywali od nas porcję świeżych materiałów z życia sceny metalowej i mamy nadzieję, że nasza misja – choć dobiegła końca- miała swój sens. Koniec magazynu w wersji papierowej oznacza początek nowych wyzwań. Jakich? Niebawem o tym usłyszycie…”

Ciekawe co dalej?

źródło: www.empire-records.com.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Jedno trzeba im przyznać, płytki dodawali czasem przekozackie … W sumie czytanie trashem’all- a, też sprawiało mi przyjemność. Mam do nich sentyment… jedno z pierwszych pism o metalu na jakie trafłlem

  2. Pamiętam jak dziś pierwszy egzemplarz w formacie A4 na okładce z Davidem Vincentem – początek lat 90-tych – to były czasu. Złote lata death metal’u .Myślę, ze ktoś kto wychował się na Mystic Art nigdy nie doceni wartości tego co robił Kmiołek i spółka. Wielki szacunek dla tych ludzi!!!!!

Comments are closed.