Zgadza się. Przez jednych lubiany, przez drugich wyśmiewany magazyn Thrash’em All kończy swoją działalność. Oto co wczoraj znalazło się na stronach wytwórni Empire Recods:

“Już niebawem w sklepach pojawi się nowy 3/2008 numer magazynu Thrash’em All. Będzie to równocześnie ostatni numer, ponieważ po 22 latach w służbie metalu magazyn kończy działalność. Na decyzję tę złożyło się wiele różnych czynników, których nie ma sensu tutaj roztrząsać. W każdy bądź razie dziękujemy wszystkim tym, którzy byli z nami przez te wszystkie lata, krytykowali nas i wspierali. Robiliśmy wszystko, byście regularnie otrzymywali od nas porcję świeżych materiałów z życia sceny metalowej i mamy nadzieję, że nasza misja – choć dobiegła końca- miała swój sens. Koniec magazynu w wersji papierowej oznacza początek nowych wyzwań. Jakich? Niebawem o tym usłyszycie…”

Ciekawe co dalej?

źródło: www.empire-records.com.pl

avatar
Autor
- łącznie 569 tekstów na EverMetalZine.com
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com

Obadaj przy okazji:

Komentarze wylaczone

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
sprawdź tutaj co EverMetal'zine patronuje...
Chaos Strike III Psychodeath Lunatics vol. V