THORNAFIRE w Polsce ! 2 razy !

x

Dzięki krakowsko-warszawskiej konspiracji ekip 600700112.pl i R’Lyeh’zine do Polski zawitają na dwa koncerty diabły z THORNAFIRE. Chilijskie trio uprawiające pierwszego sortu metal śmierci będzie promować swój drugi duży krążek “Eclipse Nox Coagula”, wydany tradycyjnie w barwach wytwórni lidera Incantation Johna McEntee – Ibex Moon Records. Na polskich koncertach Thornafire wspierać będzie groove/thrashowa ekipa ze Lwowa – D.HATE oraz gościnnie polskie formacje. Szczegóły poniżej:

COVENANT XVII // 9 czerwca 2012 // Kazamaty, Kraków, ul. Dietla 50 // bramy: 17:00, start: 18:00
Wśród gości krakowskiego koncertu zobaczycie znane ze splitu z Deadly Frost, rewelacyjne EXMORTUM, który to zespół z wielką pompą debiutował niedawno na XV-leciu Stillborn. Ponadto w Kazamatach zagrają: OFFENCE – oldschoolowa załoga ze Śląska, ISURUS – wielbiciele rekinów i brutalnego death metalu z Bielska-Białej oraz black/thrashowi “debiutanci” z RAGEHAMMER.

CTHULHU NIGHT vol. 4
10 czerwca 2012 // Metal Cave, Warszawa, ul. Jana Olbrachta 46 // bramy: 18:00, start: 19:00
Warszawska odsłona “Cracow & Warsaw Unholy Union” może i w mniejszej obsadzie, ale za to goście zacni. Stołeczny FEROSITY nieraz już udowodnił, że na scenie nie mają sobie równych, o czym po raz kolejny bolesnie się przekonacie. A to nie wszystko, ponieważ wieluński HELLSPAWN poczęstuje was w ryj materiałem z najnowszej płyty ‘The Great Red Dragon”.

Każda z atrakcji za jedyne 19 zł. Nie spać, nie oglądać kiepskich meczy w telewizorze, tylko wspierać metal.

EverMetalZine Patronuje i Poleca

PODZIEL SIĘ