The Darkness nowa płyta w 2014 roku

Brytyjska zwariowana załoga kiczowatych brzydali, grająca energetycznego klasycznego rocka, znana lepiej wszystkim jako The Darkness planuje nagranie nowego albumu na początek 2014 roku. Będzie to drugie wydawnictwo po wznowieniu działalności zespołu w 2011 roku.  Zespół rozpadł się w 2006 roku krótko po odejściu frontmana Justina Hawkinsa, które było wywołane uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Posłuchajmy co o planach na przyszłość ma do powiedzenia gitarzysta brytoli Dan Hawkins.

“Myślę że ważne jest aby nowy album pojawił się szybko[… ]Hot cakes było wielkim wprowadzeniem do tego by dać ludziom zrozumieć że wróciliśmy. Teraz musimy naprawdę podnieść nasz dorobek.”

Natomiast tak kształtuje się wizja tego czego możemy oczekiwać po nowej płycie.

“Myślę że chcemy stać się nawet jeszcze bardziej oldschoolowi. Chcemy nadać temu nagraniu charakter jeszcze większego spektaklu. Chcemy być naprawdę dzielni i zrobić coś coś tak żywego jak to tylko możliwe.”

Zapowiedzi napawają optymizmem by sprawdzić jak panowie poradzą sobie z tak wysoko postawioną poprzeczką będziemy usieli jeszcze trochę poczekać.

PODZIEL SIĘ