Szósta płyta THY DISEASE – proces tworzenia na najwyższych obrotach.

x

Tuż po zakończeniu styczniowej trasy ‘Covan Wake The Fuck Up 2012’ w której brał udział zespół THY DISEASE, rozpoczęto dawno zapowiedziane prace nad następcą ‘Anshur Za’. Oto kilka słów którymi podzielił się z nami gitarzysta zespołu Yanuary:

‘Szczęśliwie dojechaliśmy do końca trasy i po krótkim odpoczynku rozpoczęliśmy w naszej sali prób w Krakowie dalsze pracę nad szóstą już płytą. Jestem pod dużym wrażeniem w jaki sposób powstaje ten album, cały zespół jest zaangażowany w proces tworzenia. Natomiast muzyka jaką obecnie tworzymy wytoczy nam z pewnością nową drogę na kolejne X lat. Na pewno już nie długo podzielimy się z Wami jakimiś szczegółami w postaci kilku video raportów, które będzie można obejrzeć na naszym kanale Youtube. Jak na razie jesteśmy skupieni wyłącznie nad tworzeniem nowych utworów. Wyjątkiem będzie koncert w ramach Eliminacji do Przystanku Woodstock zaplanowany na 15-ego kwietnia w Zabrzu w klubie CK Wiatrak, na który serdecznie Was zapraszamy. Wstęp na ten specjalny koncert jest darmowy, także apelujemy do wszystkich naszych sympatyków o liczne stawiennictwo”.

W oczekiwaniu na nowe dokonania zespół przygotował dwie niespodzianki. Pierwsza z nich to video raport z trasy ‘Eastern Conqest Tour 2011’ podczas której grupa zagrała w Mołdawii, Ukrainie i na Białorusi. Raport umieszczony jest na oficjalny kanale youtube. Druga niespodzianka to wznowienie sprzedaży limitowanych wzorów koszulek za pośrednictwem serwisu Allegro. Linki do wyżej wymienionych zagadnień poniżej: http://www.youtube.com/watch?v=Ku9E8FlojTk // http://allegro.pl/show_item.php?item=2235350999

Więcej informacji na: www.thydisease.com.

PODZIEL SIĘ