SZARPIE FLAKIEM FEST w Kultowej (Katowice).

x

SZARPIE FLAKIEM FEST // Deviation, Ulcer Uterus, Porky Vagina, Dysphoria // 27 maja 2012 godz. 18:30 // Wjazd: 10zł

SilentiumTenere wraz z zaprzyjaźnionym Wrocławskim Stowarzyszeniem Sympatyków Muzyki Metalowej(metalheads.pl) ma zaszczyt zaprosić wszystkich maniaków na Szarpie Flakiem Fest. Wśród atrakcji patroszenie struną, wyrywanie flaków, jak i wiele innych… A wszystko to okraszone hektolitrami piwa

UWAGA ! KONKURS !

Zasady konkursu:
1. Dołącz do wydarzenia http://www.facebook.com/events/285385601529307/
2. Udostępnij wydarzenie na swojej tablicy http://www.facebook.com/events/285385601529307/
3. Na tablicy wydarzenia KONKURSOWEGO w kilku słowach napisz dlaczego akurat Ty powinnaś/powinieneś wygrać
4. Do notek można załączać dowolne zdjęcia i/lub grafiki ilustrujące treść wpisu
5. Konkurs trwa do 20.05.2012 włącznie

Organizator zastrzega sobie całkowicie subiektywną ocenę Waszych wpisów. Wymaga ponadto aby były poprawnie napisane. Dla trzech autorów najciekawszych wpisów czeka nagroda w postaci:
• Wejściówki dla koncert
• Płyty zespołu Dysphoria (nagraną jeszcze pod nazwą Dianthus)
• Prezentu od jednego z patronatów medialnych imprezy – Wydawnictwa Muzycznego Psycho

Więcek info o kapelach:

DEVIATION – brutal death metal/Katowice // www.myspace.com/deviationofficial
Zespół Deviation pochodzi z Katowic i powstał w 2009 roku. Rok później wydał swoją debiutancką płytę demo „Psycho”, która zdobyła pozytywne uznanie wśród odbiorców. Rok 2011 to czas na utwór „Far From The Prayer” nagrany na potrzeby składanki „Silesian Butchers Compilation vol. 2”. Tego samego roku od zespołu odchodzi wokalista WojtasS. W 2012 roku zespół z powraca na sceniczne deski z nową wokalistką Ev. Zaczynają się prace nad nowym materiałem, który niebawem zostanie zarejestrowany.

ULCER UTERUS – Death Metal/Katowice // http://www.myspace.com/ulceruterus
to zespół grający brutalny death metal .Pochodzą z Katowic, grają od 1999 roku. W składzie Ulcer -voc- (Nuclear Vomit, Call ov Unearthy, Mayzel), Hans -git- (Morowe), Saba -git- (Call ov Unearthly), Ravager -dr- i Lukas -bas-. Szybkie, mięsiste death metalowe łojenie. Muzyczny sadyzm, którym nie pogardzi żaden smakosz brutalnego death metalu. Kapela ma na koncie album Agonizing Degradation.

PORKY VAGINA – Country / Grindcore / Metal/Strzelce Opolskie // http://www.myspace.com/porkyvagina
Porky Vagina powołano do życia w sierpniu 2009 na Brutal Assault, kiedy to, nie do końca trzeźwi, chowając się przed palącym słońcem, popijajac czeskie, chmielne trunki doszli do wniosku, że założymy kapele grindową. Dopiero pod koniec 2010 roku został nagrany „Bukkageddon”, który oficjalnie pojawił się w styczniu 2011, po tym zdarzeniu aktywność koncertowa znów wzrosła i zaczęła obejmować swym zasięgiem coraz odleglejsze rejony Polski. Obecnie, powoli powstaje materiał na ew. kolejną płytę.

DYSPHORIA – Death/Black Metal/Mysłowice // www.myspace.com/dysphoriaofficial

Dysphoria to śląski zespół death metalowy, który zdobył uznanie w rodzimym podziemiu w latach 2005-2007. Reaktywowany w 2011 r, łączy siły i doświadczenie z mysłowickim Dianthus (2007-2010), żeby pokazać prawdziwą siłę death/black metalu! Na swoim koncie ma płytę demo z 2009roku, oraz wiele zagranych koncertów w doborowym towarzystwie.

PODZIEL SIĘ