Summer Jagórfest

Jagórfest jest dorocznym festiwalem muzyki rockowej i metalowej organizowanym w połowie grudnia w dniu urodzin jego organizatora, Piotra Jagóry (wokalisty zespołu Blackwater, niegdyś Graala). Do tej pory festiwal miał już 3 edycje, zapraszane są na niego zespoły z kraju i zagranicy wyróżniające się swoim poziomem technicznym, artystycznym lub posiadające swój własny niepowtarzalny charakter. Impreza z roku na rok podwaja liczbę publiczności, dzięki czemu spontaniczny pomysł zorganizowania urodzin w formie koncertu przerodził się w jeden z czołowych polskich festiwali ciężkiej muzy.

W tym roku festiwal Jagórfest doczekał się swojej pierwszej letniej edycji – SUMMER JAGÓRFEST! 14 czerwca 2008 r. w warszawskim klubie Progresja odbędzie się 1. odsłona SJ, na której zaprezentują się zespoły z 3 krajów, w tym będący w swojej światowej trasie zespół TÝR z Wysp Owczych! Zagrają:

TÝR – viking hard rock (Wyspy Owcze / Dania)
www.myspace.com/tyr1
www.tyr.net

DRAGON’S EYE – hard rock / classic heavy metal / thrash (Polska)
www.myspace.com/dragonseyeband
www.dragonseye.pl

VIDOCK – power metal (Czechy)
www.myspace.com/vidockdevils
www.vidock.cz

AT THE LAKE – symphonic power metal (Polska)
www.myspace.com/bandatthelake
www.atthelake.info

HYPERION – folk heavy metal / doom (Czechy)
www.myspace.com/hyperioncz
www.hyperion.wz.cz

Data: 14 czerwca 2008 r.
Miejsce: klub Progresja, Warszawa, ul. Kaliskiego 15a
Otwarcie bram: 17.00

Bilety: 26 pln (przedsprzedaż) / 32 pln (dzień imprezy)

więcej info m.in. na www.jagorfest.pl i www.progresja.com

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ