Stodoła- dźwięki na marzec

W marcu w warszawskim klubie Stodoła muzycznie będzie wiele się działo. Klub będzie gościł w zastępstwie katowickiego Spodka zespoły grające w ramach Metalmania Fest. Miesiąc zamknie koncert brytyjskiego bandu The Sisters of Mercy.

Metalmania – coroczna impreza mocnego rockowego brzmienia – przeniesiona została ze Spodka do Stodoły. Niezmiennie pozostaje jednak ważną pozycją dla fanów thrashowych, metalowych i deathcore’owych dźwięków, których w tegorocznej odsłownie festiwalu dostarczą im Soulfly, Exodus, Overkill i Heaven Shall Burn. Już 7. marca w Stodole obok tych zespołów pojawi się dwójka gości specjalnych.

Siostry Miłosierdzia zagoszczą na drugim koncercie w Polsce od czasu swojego powstania w 1980 roku. Sami o sobie mówią, że są rock’n’rollowo-popową grupą a dodatkową industrialną machiną groovu. Pomysł na nazwę odnaleźli w tekście piosenki Leonarda Cohena zatytułowanej właśnie „Sisters Of Mercy”. Grając konsekwentnie w wypracowanym przez siebie stylu muzycznym sprzedali miliony płyt na całym świecie. W Warszawie do zobaczenia na żywo 30. marca.

Z występami pojawią się w marcu w Stodole się również Armia, Nigel Kennedy, Czesław Śpiewa, Kasia Kowalska, Maleńczuk, Opeth, i O.S.T.R a bilety na każde z tych wydarzeń do nabycia w serwisie Ticket Online.

PODZIEL SIĘ