Sodom powróci 17 września.

x

Niedoszły headliner Silesian Massacre Festival vol. 2 Sodom przyjedzie do Polski jak już wcześniej zapowiadano 17 września. Wszyscy którzy zakupili bilety na festiwal SMF 2 wejdą na ten koncert za darmo. Ze względów organizacyjnych bilety te będą podlegać wymianie. Wymiana rozpocznie się na początku maja i potrwa aż do końca czerwca. Punkty wymiany biletów to Megaclub, All, Czas i Metalshop. Jeżeli ktoś posiada autograf lub mieszka daleko od punktów w których wymieniane są bilety proszony jest o kontakt mailowy z Agencją Piona-Art na adres info@piona-art.pl w celu ustalenia sposobu wymiany biletu.

SODOM – komandosi z Zagłębia Ruhry, działający nieprzerwanie od bez mała 30 lat, autorzy kultowych i ważkich dla rozwoju gatunku płyt „Persecution Mania” i „Agent Orange”. Giganci europejskiego thrash metalu również ostatnim, dopiero co wydanym albumem „In War and Pieces” potwierdzają, że należne im obok Kreator i Destruction miejsce w Wielkiej Trójce niemieckiego thrashu jest bezwzględnie zasłużone i ugruntowane.

Zespoły towarzyszące zostaną podane niedługo. Jednocześnie uruchamiamy sprzedaż biletów w systemie Ticketpro.pl w cenie 65zł do czasu zakończenia wymiany biletów z Silesian Massacre Festival vol. 2. Pula biletów jest bardzo ograniczona.

Szczegóły koncertu

Sodom + 4 supports act
Katowice / Megaclub
17 września 2011
wejście: 18:00
bilety: 65zł (do 30.06) / 75zł (do16.09) / 90zł (w dniu koncertu)
bilety dostępne w systemie Ticketpro.pl (pula biletów ściśle ograniczona!)
punkty wymiany biletów z SMF 2: Megaclub / All / Czas / Metalshop
początek wymiany: 1 maja

EverMetalZine Patronuje !

PODZIEL SIĘ