Słitaśny konkurs na Brutal Assault 2011 !!!

x

Jak co roczek, zajebista i hojna ekipa EverMetal’zine – oczywiście dzięki ziomkom z Obscure Promotion – ma dla Was frykasy w postaci: biletu na najgorętszy fest u Czeskich braci, bluzę i koszuleczkę, co by można było poszpanować przed znajomymi, że się było (albo nie było) na tej zacnej imprezie. Wszystko to, co musicie zrobić to odpowiedzieć na dość proste pytanie:

Wymień nazwę zespołu, który został zaproszony na tegoroczną edycję Brutal Assault XVI a jednocześnie wystąpił (czyli zagrał !) w ramach edycji zeszłorocznej Brutal Assault (XV) ?

Ślijcie e-maile zawierające wasze imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego (spokojnie… nie sprzedamy go redtubowi) oraz PRAWIDŁOWĄ odpowiedź na zadane wyżej pytanie, na adres : emz_konkurs@o2.pl // lub // emz_konkurs@tlen.pl.
Na odpowiedzi czekamy do 02.08.2011 do godziny 23:59:59. Szczęśliwców powiadomimy mailowo tego samego dnia !!!

Konkurs Rozwiązany ! Zwycięzców powiadomiliśmy drogą telefoniczną bo numer podali

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

 1. AUTOKAR z Katowic i Krakowa w dwie strony!!!

  11-13 sierpnia 2011
  JAROMEŘ – Old army fortress JOSEFOV / Czech Republic

  Koszt wyjazdu w dwie strony w tym roku to 160PLN
  Wyjazd 11-08-2011 z Krakowa o godzinie 5:00 (rano) z Placu Matejki,
  natomiast z Katowic o godzinie 7:00 (rano) z pod Hotelu Katowice – ul. Korfantego

  Powrót 14-08-2011 o godzinie 12:00(wyjazd)

  Regulamin wyjazdu po przesłaniu rezerwacji w której w tytule prosimy wpisać “Wyjazd na Brutal Assault 2011”, natomiast w treści maila: Imię, nazwisko oraz numer telefonu każdej z osób a także informacje czy wyjazd oraz powrót dotyczy Krakowa czy Katowic.

  PS. Zważywszy że dzień przed wyjazdem wielu chętnych na wyjazd będzie na koncercie Judas Priest/Morbid Angel, który odbędzie się w Katowickim “Spodku” – nie ma przeszkód aby wyjechać z Katowic a powrót zgłosic do Krakowa. Jednak prosimy o wcześniejszą informację o takim zamiarze!

  WIĘCEJ INFORMACJI O WYJEŹDZIE POD NUMEREM TELEFONU 600 700 112

Comments are closed.