Sinister – “Altered Since Birth” – box od Metal Mind Prod.

Metal Mind Productions wyda w lutym wyjątkowy box zawierający pełną dyskografię jednego z najlepszych death metalowych zespołów – Sinister.

Wydawnictwo zatytułowane “Altered Since Birth” zawierać będzie 8 studyjnych płyt wzbogaconych o bonusowe nagrania, kompilację CD z nagraniami demo, koncertowe DVD oraz książeczkę, w której znajdziemy szczegółową biografię opracowaną na podstawie ekskluzywnego wywiadu z zespołem, dyskografię, teksty do wszystkich utworów a także zbiór archiwalnych zdjęć. Okładkę do boksu zaprojektował uznany polski grafik Graal.

Ta holenderska formacja działa na muzycznej scenie od ponad 20 lat i jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych europejskich zespołów grających ekstremalną odmianę metalu. Imponujące wydawnictwo „Altered Since Birth”, na które składa się 9 płyt i wydawnictwo DVD jest świadectwem niesłabnącego poświęcenia formacji dla brutalnej, agresywnej muzyki. Ta kolekcja oddaje prawdziwą istotę zespołu Sinister, oferując 10 płyt z potężną dawką death metalu…

“Altered Since Birth” box zawiera następujące płyty:

CD 1 – Demo-Nica (compilation)

CD 2 – Cross The Styx

Bonus tracks:
1. Epoch of Denial (live)
2. Cross the Styx (live)

CD 3 – Diabolical Summoning

Bonus track:
1. Sadistic Intent (live)

CD 4 – Hate & Bastard Saints

Bonus track:
1. To Mega Therion (live)

CD 5 – Aggresive Measures

Bonus tracks:
1. Into the Forgotten (live)
2. Enslave the Weak (live)

CD 6 – Creative Killings

Bonus track:
1. Bleeding Towards the Wendigo (live)

CD 7 – Savage Or Grace

Bonus track:
1. Barbaric Order (live)

CD 8 – Afterburner

Bonus tracks:
1. The Grey Massacre (live)
2. Men Down (live)
3. Altruistic Suicide (live)
4. Afterburner (live)

CD 9 – The Silent Howling

DVD – Prophecies Denied

Wydawnictwo “Altered Since Birth” ukaże się w Polsce 14 lutego. Tydzień później box dostępny będzie w całej Europie, a 4 kwietnia w Stanach Zjednoczonych. Więcej szczegółów już wkrótce!

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ