Silesian Death Attack 5 marca w Zabrzu !

Agencja Artystyczna PIONA-ART zaprasza na kolejny w ramach zimowej ofensywy koncertowej zmasowany atak. W sobotę 5 marca 2011 r. w CK Wiatrak w Zabrzu (ul.Wolności 395) odbędzie się SILESIAN DEATH ATTACK – gig, który zadowoli gusta niejednego miłośnika śmiertelnego metalu. Gwiazdami wieczoru będą:

Sinister– jedna z najbardziej rozpoznawalnych europejskich formacji death metalowych, autorzy znaczących dla gatunku płyt „Cross the Styx” (1992), „Diabolical Summoning” (1993) czy MCD „Bastard Saints” (1996). Na śląskim koncercie, zespół pod wodzą Aad’a Kloosterwaard’a zaprezentuje zarówno utwory znane z dotychczasowego dorobku, jak i pochodzące z wydanego w grudniu nowego opus magnum „Legacy of Ashes”, albumu pokazującego, że po 24 latach grania Sinister jest w wyśmienitej formie i nikomu nie ma zamiaru odpuścić.

Nominon– masakratorzy ze stajni Deathgasm ostatnim albumem „Monumentomb” pokazali, że należą do ścisłej czołówki szwedzkiej szkoły death metalu. Po bardzo udanej, kolejnej trasie po Stanach Zjednoczonych i koncertach w Europie, po raz trzeci w karierze zmierzą się z polską publiką. Poprzednio wystąpili u nas w 2008 r. w towarzystwie Benediction i Holy Moses.

Supreme Lord – macierzysta formacja Reyasha (m.in. Incantation, Witchmaster, Vader),
pomimo nielicznych, lecz wysoko cenionych wydawnictw na koncie, zdążyła przez 15 lat działalności dorobić się statusu jednego z czołowych przedstawicieli polskiego death metalu. Obecnie Supreme Lord przygotowuje się do wydania nowej płyty „Father Kaos”, której lwia część złoży się na set zabrzańskiego występu grupy.

Poza tym, skład SILESIAN DEATH ATTACK uzupełnią znakomity AMORPHOUS z Pająkiem (Esqarial, Vader) w składzie, Ślązacy z EMBRIONAL i INFATUATION OF DEATH oraz wrocławski F.A.M.

Otwarcie bram: 16:30
Bilety 46/60 PLN dostępne w ticketpro.pl (Empik / MediaMarkt / Saturn)

Bilety kolekcjonerskie: CK Wiatrak (Zabrze, ul. Wolności 395) / Czas (Gliwice, ul.
Zwycięstwa 1) / All (Katowice, ul. Mickiewicza 14) / Rondo Music (Zabrze, Centrum
Handlowe M1) / Metal Shop (Kraków, ul. Długa 17)

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ