Show No Mercy prezentuje swoje ASy na rok 2010

SNM szykuje naprawdę mocne uderzenie na początek roku 2010. Oto przegląd headlinerów. Infomacje dotyczące supportów i cen biletów już niedługo!

VOLBEAT (Dania) – tegoroczna rewelacja światowego mocnego grania ponownie w Polsce !!! Metal zmiszany z Rock N Rolem, a do tego czad, przebojowość oraz melodie wyjęte prosto z lat 60tych. Volbeat już jest wielki, a jeśli wciaż będzie się tak rozwijał niebawem stanie się ogromny !!! Oprócz tysięcy ludzi w Europie za tym bandem oszalała min. Metallica, zapraszając ich jako gościa specjalnego na wspolną trasę po Stanach Zjednoczonych.
http://www.myspace.com/volbeat
SHOW NO MERCY – 26 lutego, klub Progresja, Warszawa
Knock Out – 27 lutego, klub Studio, Kraków

SUFFOCATION (USA) – legendarni niszczyciele z Nowego Jorku ponownie na SNM !!! Ostatnio chłopaki odwiedzili Progresję razem z Napalm Death, tym razem jako headlinerzy trasy z okazji 20-lecia istnienia. Jeśli ktoś był 1 czerwca zeszłego roku na Saffocation słowa zachęty zbędne, jeśli nie: radzimy czym prędzej nadrobić zaległości ponieważ ten zespół to esencja death metalu !!! Edycja ta organizowana jest przy współpracy z Live Union.
http://www.myspace.com/suffocation
SHOW NO MERCY – 17 marca, klub Progresja, Warszawa

SEPULTURA (Brazylia) – przy okazji tego zespołu opis jest raczej zbędny. Jeden z najważniejszych zespołów w historii światowego metalu ponownie w Polsce. Tym razem przyjeżdżają by promować tegoroczny, rewelacyjny krążek “A-Lex”. Goszczenie ich na SNM to dla nas czysty zaszczyt.
http://www.myspace.com/sepultura
CROWBAR (USA) – królowie sludge metalu po ponad 10 długich latach w Polsce !!! Na ten koncert czekały setki fanów Downa, Pantery i całej metalowej sceny rodem z Nowego Orleanu. Zespół który wywarł wpływ na tysiące artystów, będący prekursorem i żywą legendą sludge metalu. Z pewnością występ na jednej scenie Crowbara oraz Sepultury będzie jednym z metalowych wydarzeń nadchodzącego roku !!!
http://www.myspace.com/crowbar
Knock Out – 21 kwietnia, klub Studio, Kraków
SHOW NO MERCY- 22 kwietnia, klub Progresja, Warszawa

Jak by rewelacji było mało, na jedynym koncercie w Polsce będziemy mieli zaszczyt gościć kolejna legendę. Na jedynym, ekskluzywnym koncercie wystąpi:
ULVER (Norwegia)
http://www.myspace.com/ulver1
Knock Out – 22 lutego, klub Studio, Kraków

PODZIEL SIĘ