Show No Mercy #21 i #22

Death Before DishonorNajświeższe informacje od organizatorów:
“Wokół naszej 21 edycji powstało trochę zamieszania. Spowodowane to było głównie odwołaniem europejskiej trasy koncertowej zespołu H2O. Dla wszystkich fanów tej ekipy mamy jednak pocieszenie: promocja „Nothing To Prove” na starym kontynencie została przełożona na jesień i to wtedy będziemy mieli ogromną przyjemność gościć H2O w Warszawie. W tak zwanym między czasie zapraszamy na stricte hard-corową imprezę, na której zaprezentują się cztery ekipy. Jedziemy…

kiedy ….. 7 maja 2009
gdzie ….. klub Progresja – ul. Kaliskiego 15a, Warszawa
start ….. 18.00
wjazd ….. 45 zł (bilety do kupienia w dniu koncertu)

DEATH BEFORE DISHONOR (Boston/USA) HARD-CORE
Ponownie na SNM, lecz nareszcie w roli headlinera. Poprzednio DBD grało w Polsce min. z Agnostic Front, Ignite, Ramallah… Tym razem to oni wystąpią w roli gwiazdy, co tylko świadczy o ciągłym rozwoju tej kapeli. Jest to zespół cieszący się coraz większą popularnością dzięki ciężkiej pracy, stu procentowemu zaangażowaniu oraz szczerością w tym, co robią. Wiadomo, o co tu chodzi – chórki, breakdowny, szybsze momenty, wszystko to, co potrzebne jest do ciągłej zabawy. Do zobaczenia pod sceną na zespole, który jak tak dalej pójdzie niedługo dołączy do klasyków gatunku.
http://www.myspace.com/deathbeforedishonorbhc
http://www.deathb4dishonor.com/

NATIONS AFIRE (Los Angeles/USA) Melodyjny HARD-CORE/PUNK
Natons Afire to nowy projekt w skład, którego wchodzą muzycy grający w Rise Against, Ignite oraz Death By Stereo!!! Mając taki potencjał od razu było wiadomo, że będzie to muzyka na odpowiednim poziomie. Chłopaki grają przebojowego kalifornijskiego hard-core/punka w najlepszym wydaniu. Każdy, kto jest fanem wyżej wymienionych zespołów będzie usatysfakcjonowany materiałem z debiutanckiego albumu „The Uprising”.
http://www.myspace.com/nationsafire

KNOCKDOWN (Łódź) HARD-CORE
Gdy zespół ten zawiesił działalność w 2005 roku rozczarował wiele zainteresowanych rodzimą sceną hard-core osób. Szczęśliwie, chłopaki postanowili reaktywować Knockodown po długich 4 latach i ponownie zawitają na SNM (grali na pierwszej edycji). W maju będzie można usłyszeć stare, doskonale znane kawałki (min. ze znakomitej płyty „All or Nothing“) jak i parę nowych numerów. Przebojowy hard-core w nowojorskim wydaniu dla jarających się Skarhead czy Subzero.
www.myspace.com/knockdownlodz

STONE HEART (Mikłów) HARD-CORE
W tej młodej aczkolwiek wielce obiecującej ekipie znajdziemy mix tego, co najlepsze w starej i nowej szkole hard-core. Chłopaki inspirują się takimi ekipami jak Judge, Madball czy Unbroken, więc wiadomo, czego się spodziewać – raz szybkie tempa i melodia, raz moshowe zwolnienia. Label In Our Hands Records wydał pierwszy album Stone Heart zatytułowany “This is just the beginning”, który udowadnia, że na polskiej scenie HC wciąż dzieje się dużo dobrego. Materiał zawarty na tym krążku powinien idealnie podpasować każdemu kto jara się zarówno Terrorem jak i np. Youth Of Today !!
http://www.myspace.com/stonehearthc

Początek maja 2009 rozpoczniemy mocnym hard-corowym koncertem, wiec wypadało by go z klasą zamknąć. Nasza 22 edycja odbędzie się 30 maja (sobota), w klubie Progresja a w roli gwiazdy wystąpi genialny, kultowy Terror !!!
Terror (Los Angeles/USA)
Born From Pain (Limburg/Holandia)
Stick To Your Guns (Orange County/USA)
Trapped Under Ice (Baltimore/USA)
Born Anew (Warszawa)
Więcej informacji niebawem …”

PODZIEL SIĘ