Saxon i Iced Earth w Warszawie

15 lutego Iced Earth oraz Saxon wystąpią w warszawskiej Stodole w ramach trasy „The Battalions of Steel Tour featuring Saxon and Iced Earth”.Iced Earth

Iced Earth to amerykański zespół powermetalowy założony w Tampie na Florydzie w 1984 roku. Grupa nagrała 11 płyt, z których ostatnie pochodzą z 2007 oraz 2008 roku i zatytułowane są odpowiednio „Framing Armagedon (Something Wicked Part 1)” oraz „The Crucible of Man (Something Wicked Part 2)”. Na warszawskim koncercie z pewnością będzie można usłyszeć kompozycje z najnowszych albumów jak i te klasyczne utwory, pochodzące z lat 90’. Dla Iced Earth będzie to pierwszy koncert w naszym kraju.

SaxonSaxon to brytyjski zespół muzyczny z kręgu NWOBHM założony w 1976 roku, pierwotnie występujący pod nazwą Son of a Bitch. Ta brytyjska grupa nowej fali brytyjskiego heavy metalu, należy do grona najbardziej charyzmatycznych zespołów na świecie. Gdziekolwiek pojawia się Saxon, tam fani mogą liczyć na klasyczne show wypełnione energetycznymi i wiecznie żywymi dźwiękami. Po ponad trzydziestu latach w trasie wciąż brzmią tak samo świeżo i utrzymują się w hard rockowej pierwszej lidze. Ten koncert to jedyna okazja aby usłyszeć na żywo takie klasyki heavy metalu jak „Hold On”, „And the Bands Played On”, „Princess of the Night”, „Broken Heroes” czy „747(Strangers in the night)” oraz zupełnie nowe kompozycje.

Bilety do nabycia na www.ticketonline.pl

PODZIEL SIĘ