Sadistic Games Vol. 6.66

Kolejne, i jak za każdym ciosem coraz większe, uderzenie za sprawą KDR Productions! W sam raz na czas przerwy sezonu zimowego szykowana jest potężna – tym razem death metalowa – edycja Sadistic Games, która odbędzie się 09.02.2013 w krakowskim klubie Rotunda. Impreza opatrzona numerem “6.66”, której headlinerem będą weterani polskiej sceny metalowej z zespołu Hate. Już w styczniu zespół wyda swój najnowszy krążek “Solarflesh” nakładem austrackiej wytwórni Napalm Records.

Krótko o albumie wypowiedział się lider formacji ATF Sinner:

“Właśnie zakończyliśmy miksy i mastering nowego materiału i mogę już powiedzieć, że „Solarflesh” jest bez wątpienia najbrutalniejszą i najbardziej „nawiedzoną” płytą jaką udało się nam nagrać od poczatku istnienia zespołu. Bezkompromisowy wyziew zła w czystej postaci…

Jesteśmy zadowoleni i dumni z tego 61-minutowego potwora, którego powołaliśmy do życia! Materiał zawiera 12 utworów i jest samą esencją ekstremalnego metalu, ale w wielu miejscach wymyka się utartym schematom. Naszym celem było nagranie płyty innej niż „Erebos” czy „Morphosis”. Chcieliśmy zmian i świadomie do nich dążyliśmy.

(…) Obecnie pracujemy nad krótkim filmem dokumentalnym na temat powstawania płyty, jej strony ideologicznej, a także historii zespołu, trasach itd. To będzie coś więcej niż zwykły studio raport. Chcielibyśmy żeby to był pogłębiony wywiad odkrywający nieznane fakty, ukryte znaczenia w naszy przekazie itd. Jestem pewien, że będzie to interesujący i intrygujący materiał.”

http://hate-metal.com/

https://www.facebook.com/HATEOFFICIAL

Supports:
*Banisher ( technical death, Kraków)
https://www.facebook.com/banisherofficial

*Ulcer Uterus ( brutal death, Śląsk)
http://www.myspace.com/ulceruterus

*Mind Affliction ( black/death, Kraków)
http://www.facebook.com/mind.affliction

*Regicide Decease (old school death/thrash, Lublin)
http://www.myspace.com/regicidedecease

*Offence ( death, Śląsk)

*Deviation ( death, Śląsk)
http://www.myspace.com/deviationofficial

*Isurus ( technical death, Bielsko-Biała)
http://www.myspace.com/isurusdeath

Bilety kolekcjonerskie limitowane do 200 sztuk do nabycia poprzez http://www.kdr.8merch.com/ od 26listopada.

Wejście:
16:30 – bramy
17:00 – start imprezy

Cena:
30zł – przedsprzedaż
40zł – w dniu koncertu

Miejsce:
Kraków, klub Rotunda, ul. Oleandry 1