Sadistic Festival Vol. 1


23 marca KDR Productions zaprasza na pierwszy festiwal organizowany w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie przy ul. Oleandy 1. Tym razem marzec nie będzie zwiastunem nadchodzącej, ciepłej wiosny, lecz zapewni nam powiew mroźnego, norweskiegu black metalu. Wszystko za sprawą głównej gwiazdy festiwalu, którą jest norweski RAGNAROK. Zespół będzie promował swój najnowszy album “Malediction”, którego wydawnictwem zajmuje się polska Agonia Records.

Oprócz weteranów z Ragnarok usłyszymy jeden z najpotężniejszych zespołów na polskiej scenie black metalowej – MASSEMORD. Aktualnie zespół nagrywa nowy album, więc szykuje się kolejna dawka nowości. Brutalnej rzeźni, nasyconej industrialowymi wstawkami zapewni nam znany wszystkim śląski IPERYT. Kolejnym zespołem będzie nietypowa, post-black metalowa Mord’A’Stigmata. Skład również jest w trakcie nagrywania nowego albumu. Piekła od siebie niewątpliwie dorzuci Luna Ad Noctum. Zespół niedawno podpisał kontrakt na wydanie najnowszego albumu, który trafi na półki w lutym 2013 za sprawą Massacre Records. I to nie koniec nowości! Kolejnym zespołem będzie krakowski black/death metalowy projekt Mind Affliction z nierzadko pokręconymi riffami i nietypowymi wstawkami. Grupa będzie promowała swój debiutancki album “Pathetic Humanity”, który zostanie wydany w styczniu 2013 przez Metal Scrap Records. Nowości spodziewamy się również po krakowskiej depressive black metalowej formacji Cień, która w tym czasie będzie nagrywać swój pierwszy długogrający album. Zespół będzie zamiar zaprezentować najnowszy materiał. Wcześniej do prawdziwą machinę zagłady zapewni nam Wrocławski Infidel. Dodatkowo imprezę rozpoczną dwa supporty wyłonione na drodze konkursu.

Bilety można już zakupić na stronie http://www.kdr.8merch.com/. Wysyłane będą od początku stycznia.

Skład:
Ragnarok (Black Metal)
http://www.ragnarokhorde.com/

Massemord (Black Metal)
http://www.let-the-world-burn.org/

Iperyt (Industrial Black / Death Metal)
http://www.myspace.com/iperyt

Mord’A’Stigmata (Post-Black/Avant-garde Metal)
https://www.facebook.com/pages/MordAStigmata/233330993440321

Luna Ad Noctum (Symphonic Black Metal)
http://www.lunaadnoctum.com/

Mind Affliction (Progressive Black / Death Metal)
https://www.facebook.com/Mind.Affliction

Cień (Depressive Black Metal)
http://www.myspace.com/cienband

Infidel (Black Metal)
http://www.infidel.pl/

Konkurs dla zespołów: z myślą o młodych kapelach, które nie mają okazji zainstnieć przygotowaliśmy specjalny konkurs. Do końca grudnia czekamy na zgłoszenia od zespołów (biografia + nagrania demo/album) na adres KDRPRODS@GMAIL.COM. Z nadesłanych zespołów wytypujemy łącznie 8 kapel, które zagrają w Krakowie dwa koncerty w lutym/marcu. Dwie najlepiej prezentujące się kapele otworzą festiwal. Zespoły TYLKO z klimatów BLACK lub DEATH – nic innego nie będzie brane pod uwagę. Zespoły zostaną wybrane przez publikę za pomocą głosowania bezpośrednio po koncertach.

Bilety:
55zł – do stycznia
69zł – od sycznia
79zł – w dniu koncertu