Sabaton i garść świeżych informacji.

Sabaton
Dziś, 16 maja, o godzinie 20.00 w gdyńskim klubie Rockz przy ul. Warszawskiej 5 odbędzie się release party nowego albumu Szwedów z grupy SABATON “Coat Of Arms”, którego oficjalna premiera przypada na 21 maja. Specjalnym gościem imprezy, a zarazem jej prowadzącym będzie Pär Sundström – basista i lider zespołu! Bilety w ściśle limitowanej liczbie 130 sztuk kosztują 13 PLN i dostępne są od pon. 10 maja wyłącznie w klubie. Kilka godzin przed imprezą, tzn. o godz. 16.00, w Rockz odbędzie się zamknięte spotkanie dla mediów (w sprawie akredytacji należy e-mailowo lub telefonicznie zgłaszać się do klubu), również z udziałem Pära Sundströma, na którym będzie można posłuchać płyty “Coat Of Arms”, artysta zaś chętnie odpowie na pytania dotyczące poszczególnych utworów. Będzie można także dowiedzieć się ciekawych rzeczy odnośnie nadchodzących koncertów zespołu SABATON w Polsce, z których pierwszy odbędzie się już w pt. 4 czerwca w monumentalnej scenerii Zamku w Malborku, a każdy uczestnik tego wydarzenia może mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wśród tłumu publiczności wypatrzy siebie na oficjalnym DVD, na które materiał SABATON planuje zarejestrować właśnie podczas Coat Of Arms Malbork Feast!

Twórców “40:1” zapewne zelektryzuje informacja, że SABATON właśnie został włączony do elitarnego składu brytyjskiej edycji festiwalu SONISPHERE, który w tym roku odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia, a jego gwiazdami będą m.in. IRON MAIDEN, RAMMSTEIN, ALICE COOPER, ALICE IN CHAINS, SLAYER I EUROPE – trudno o większą nobilitację dla zespołu rockowego niż zaproszenie go do tak prestiżowego grona!

Oto szczegóły koncertu w Malborku, na którym Sabaton zarejestruje swoje pierwsze oficjalne DVD:

COAT OF ARMS MALBORK FEAST: SABATON, BLAZE BAYLEY (ex-IRON MAIDEN), TURBO, LONT
Zamek w Malborku, pt. 4 czerwca, wstęp od 19.00, start o 20.00
koncert pod patronatem burmistrza Malborka
bilety: 70 PLN / 85 PLN, dostępne w sieci Eventim i kilkuset ich placówkach w całej Polsce (pełna lista tych miejsc na Eventim.pl), np. Media Markt, Saturn, EMPiK, Kolporter, Ruch, a także w Miejskim Domu Kultury w Malborku oraz Malbork Welcome Center

COAT OF ARMS RELEASE PARTY (gość specjalny: Pär Sundström)
klub Rockz, Gdynia, ul. Warszawska 5, niedz. 16 maja, start o 20.00
bilety ściśle limitowane do 130 sztuk: 13 PLN, dostępne wyłącznie w klubie od pon. 10 maja

PODZIEL SIĘ