Rob Coffinshaker zagra w Polsce !!!

Rob Coffinshaker - The CoffinshakersJak informują organizatorzy: “Z niekłamaną przyjemnością i dumą zapraszamy wszystkich na jedno z najbardziej niezwykłych wydarzeń muzycznych, jakie w tym roku mieć będą miejsce w Contrebasse Cafe/Pub! Z początkiem grudnia na nasze specjalne zaproszenie odwiedzi Polskę po raz pierwszy Rob Coffinshaker, charyzmatyczny lider szwedzkiego zespołu The Coffinshakers, kultowej już formacji z pogranicza wampirycznego country i horror rocka.”.

Rob – w swojej solowej twórczości łączący klasycznego rock`n`rolla, tradycyjną amerykańską muzykę country oraz folk z elementami grozy i horroru – zaprezentuje nam 14 grudnia solidną dawkę swoich największych przebojów, najlepszych hiciaków The Coffinshakers (fuck yeah !!! – dop. Łysy), a także garść wybornych coverów . Tego po prostu nie można przegapić!

Rob Coffinshaker brzmi jak Johnny Cash, a wygląda jak współczesna kopia Christophera Lee z czasów jego najlepszych ról w filmach wytwórni Hammer. Mroczniejszy niż cały skandynawski black metal, Coffinshaker wychodzi z trumny tylko po zachodzie słońca. A kiedy już przemierza bezkresną transylwańską noc, z jego ust płyną pieśni zdolne zawstydzić niejednego klasyka country. (…) Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, co najszybciej wybudzi Draculę z jego wiecznego snu, to musicie wiedzieć, że nie będzie to ani woda święcona, ani sześć główek czosnku, tylko apokaliptyczne psychobilly!”.

Uwaga: wjazd na koncert za free !!!

Ostatnim solowym krążkiem Roba jest epka “Dark Rollin’ Skies” z 2011 roku.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ