Rob Coffinshaker zagra w Polsce dwa razy !!!

Rob Coffinshaker - The CoffinshakersJeszcze lepsze wieści dopłynęły do nas jakiś czas temu. Okazuje się, że pierwszy koncert Roba Coffinshakera w Polsce odbędzie się w Krakowie już 13 grudnia w klubie Alchemia (ul. Estery 5). Start przewidziany jest na godzinę 20:00 i będzie to impreza biletowana (cena: 20 złych). Dzień później, w opolskim klubie Contrebasse Cafe / Pub Rob zagra tylko dla wybranych (spowodowane to jest dużą ilością chętnych, która przerosła organizatorów, którzy zostali nie jako zmuszeni do ograniczenia liczby widzów) !!! 80 szczęśliwców więc rozgrzeje się przy dźwiękach zespołu The Pockrockers, który będzie w tym dniu supportować Roba.

Rob – w swojej solowej twórczości łączący klasycznego rock`n`rolla, tradycyjną amerykańską muzykę country oraz folk z elementami grozy i horroru – zaprezentuje nam 14 grudnia solidną dawkę swoich największych przebojów, najlepszych hiciaków The Coffinshakers (fuck yeah !!! – dop. Łysy), a także garść wybornych coverów . Tego po prostu nie można przegapić!

„Rob Coffinshaker brzmi jak Johnny Cash, a wygląda jak współczesna kopia Christophera Lee z czasów jego najlepszych ról w filmach wytwórni Hammer. Mroczniejszy niż cały skandynawski black metal, Coffinshaker wychodzi z trumny tylko po zachodzie słońca. A kiedy już przemierza bezkresną transylwańską noc, z jego ust płyną pieśni zdolne zawstydzić niejednego klasyka country. (…) Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, co najszybciej wybudzi Draculę z jego wiecznego snu, to musicie wiedzieć, że nie będzie to ani woda święcona, ani sześć główek czosnku, tylko apokaliptyczne psychobilly!”.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ