RipFest 2010 – Ozzy wiecznie żywy !

rip

Odwiedź magiczną, historyczną, baśniową górę RIP i oddaj pokłon królowi Ozzy-iemu.
W ostatnią sobotę miesiąca sierpnia, inaczej rzecz ujmując dnia pańskiego 28.08.2010 w czeskiej miejscowości Krabcice położonej u stóp majestatycznej góry Rip odbędzie się pierwsza edycja nowej imprezy, która już niebawem ostro zamiesza w letnim harmonogramie imprezowym naszych południowych sąsiadów. Góra RIP to dla Czechów coś więcej niż tylko sterta kamieni… to właśnie tutaj, wedle legendy narodziło się państwo czeskie. Warto zatem zarezerwować sobie cały weekend i powłóczyć się pieszo po okolicy.

rip

Przejdźmy jednak do konkretów. Bezdyskusyjną gwiazdą RipFest-u jest dziadek Ozzy Osbourne. Legendarny lider Black Sabath i człowiek, który swoją haryzmą sceniczną zjada 90 % innych frontmenów. W przypadku muzyki pana Osbourna wszelka reklama jest zbędną. Każdy z was wie dokładnie na co liczyć – toż to ogromny kawał historii muzyki metalowej !

Jako kompanów wujek Ozzy dobrał sobie kolejną ikonę metalowej muzy zza wielkiej kałuży, czyli KoRN. Jonahtan Davies, Munky oraz Fieldy bankowo rozgrzeją was konkretnie przed gwiazdą wieczoru. Będą promować swój najnowszy album, z którym, jak zapowiadają, mają wrócić do własnych muzycznych korzeni. Co z tego wyjdzie, zobaczymy… z drugiej strony deszcz doskonale znanych hitów wyłowionych z bogatego dorobku kapeli wydaje się nieunikniony. Zapowiada się zatem wybuchowa mieszanka.

Wielbiciele klasycznych dźwięków rockowych również znajdą coś dla siebie, szczególnie w repertuarze grupy Nazareth. Na deser wystąpi również Ken Hensley (były gitarzysta Uriah Heep) z zespołem.

Ponadto w ramach festiwalu usłyszycie następujące załogi :
Navostro, Votchi, The Switch, Cocotte Minute, Krucipusk, Deborah Bonham

Bilety !
Z okazji premiery najnowszego albumu Ozzy-iego, mam dla was promocję. W dniach 21 czerwiec – 05 lipiec cena festiwalowych karnetów zostanie obniżona o 249 koron czeskich. Jest to średnia cena najnowszej płytki Ozzy-iego ! Kup więc karnet, zakup płytkę i zdzieraj gardło wraz z Ozzym śpiewając jego najnowsze kawałki !

Bilet Srebrny (Dalsza część płyty) : 1346 koron czeskich
Bilet Złoty (Golden Circle – miejsca pod sceną ) : 1841 koron czeskich.

Bilety można zakupić w sieciach biletowych : Tickepro, Eventim oraz Ticketstream

Więcej informacji na temat koncertu : link

ozzy

EverMetalZine Patronuje i Poleca !

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Comments are closed.