Retribution, The No-Mads i inni na “Covenant I” w Krakowie.

x

600700112.pl zaprasza 18 lutego 2011 do Krakowa na pierwszy z długiej z serii “Covenant” koncert, której celem jest promocja śląskich i małopolskich kapel metalowych. Na pierwszej edycji imprezy zagrają:

RETRIBUTION /thrash metal / Kraków / www.myspace.com/retributionblitz

THE NO-MADS / thrash metal / Katowice / www.myspace.com/alkoholization

FORMIS / death/thrash metal / Sosnowiec / www.myspace.com/formismetal

BOTTOM / hc/grindcore/thrash metal / Czeladź /myspace

INTERIOR OF DEATH / death metal / Proszowice / www.myspace.com/inferiorofdeath

Miejsce: Pub KAZAMATY, ul. Dietla 50, Kraków
Data: 18 lutego 2011, piątek
Start: 18:00
Wjazd: 6,66 PLN

W dalszej części newsa – Wieści z obozu EMBRIONAL :


Death metalowcy z EMBRIONAL zapowiadają szeroko zakrojoną ofensywę wydawniczą. W bieżącym roku pod skrzydłami Pagan Records ukaże się split Ślązaków z THRONEUM oraz w okolicach maja oficjalne wydanie demo “Annihilation” z 3 dodatkowymi, nowymi numerami, sygnowane przez Old Temple. Ponadto, w połowie 2010 roku zespół zarejestrował materiał na pełny album “Absolutly Anti-Human Behaviors” (40 min.) nad którym obecnie trwają zaawansowane prace i prowadzone są rozmowy z wydawcami. Płyta ukaże się jeszcze w 2011 r.

Dla niezorientowanych, EMBRIONAL powstał w 2003 r., a w 2006 r. nagrał demo “Cusp Of Evil” (41 min. muzyki), które oficjalnie zostało wydane jako digi pack w 2008 przez rodzimą Old Temple Rec. W 2007 r. powstaje demo “Annihilation” (21 min.) i zespół rozpoczyna intensywnie promować się na żywo w całym kraju oraz prasie podziemnej. W 2009 r. nagrywa materiał na split (dwa autorskie numery i 4 wersje coverów) ” Spectrum Of Metal Madness” ze stołecznym Empheris, który został wydany ponownie przez Old Temple Rec. z Grudziądza. Wszystkie wydane materiały oraz koncerty zbierają bardzo pochlebne opinie wśród znawców tematu.

Skład:
Marcin – git., lead voc.
Kamil – perka
Michał – bass, back voc.
Rychu – git.

x

PODZIEL SIĘ