REBELLION TOUR 2010: Zmiany na trasie, ruszyła przedsprzedaż!

Hate
Już za półtora miesiąca ruszy Rebellion Tour 2010 z udziałem Hate, Darzamat, Vedonist oraz 3 innych zespołów. Swój udział w trasie odwołała niestety formacja Sammath Naur. Sytuacje skomentował gitarzysta zespołu, Sigmar:

„Zespól SAMMATH NAUR niestety musi zrezygnować z udziału w tak ważnym przedsięwzięciu jakim jest trasa REBELLION TOUR 2009. Powodem tak nagłej decyzji są ponownie problemy personalne , dlatego mimo prób znalezienia muzyków sesyjnych zespól postanowił, iż nie może w takim stanie zaprezentować sie szerszej publiczności. Wierzymy ze po raz kolejny pokonamy przeciwności i ponownie zawitamy na Polskich scenach. Trzymajcie kciuki. Jednoczenie zespól bardzo dziękuje organizatorom za zaproszenie, zespołom Hate , Darzamat i Vedonist oraz wszystkim ludziom, którzy chcieli przyjść i zobaczyć nowa sile SN. Jestem pewien ze za jakiś czas ponownie będzie to możliwe”

Na zastępstwo wyznaczono zespół Mala Herba, w połowie złożony z muzyków Sammath Naur. Mala Herba to zespół działający w murach bydgoskiego studia nagrań Invent Studio, tworzony jest przez jego właścicieli i przyjaciół. W skład wchodzą muzycy związani z takimi zespołami jak Sammath Naur, Upside Down i Vidian. Mala Herba to metal X‑perymentalny, łączący X-tremalne rozwiązania z łamaną dynamiką i przestrzenną elektroniką.

Jednocześnie informujemy, że ruszyła przedsprzedaż biletów na zbliżające się koncerty. Możecie je nabyć w cenie 25 zł w klubach, oraz sklepach wytypowanych przez kluby w poszczególnych miastach. Przypominamy, że w dniu koncertu cena biletu wzrośnie do 30zł.

EverMetalZine Patronuje i Poleca !

PODZIEL SIĘ

Comments are closed.