Rebellion Tour 2010 już za miesiąc! Trailer trasy w sieci!


Już za niecały miesiąc wystartuje niekwestionowanie najmocniejsza trasa na zimowej mapie koncertów w Polsce! Hate i Darzamat wspierane przez Vedonist, Dragon’s Eye, Mala Herba i Unquadium siać będą zniszczenie w dziesięciu największych miastach Polski! Tak udział w trasie skomentował leader Darzamat, Flauros:

„Niedawno ukazał się nasz nowy album zatytułowany “Solfernus’ Path”. Od tamtego czasu zagraliśmy w Meksyku, Belgii i na Ukrainie, ale nie mieliśmy jeszcze okazji wystąpić dla polskich fanów. Podczas najbliższej trasy zaprezentujemy głównie materiał z dwóch ostatnich albumów. Dla nas to szczególna trasa, bo w Polsce zagramy po trzech latach przerwy. Wszystkich gorąco zapraszam na koncerty, bo nie wiadomo kiedy znowu Darzamat wystąpi na żywo. Przynajmniej najbliższe miesiące mamy zamiar poświęcić innym zespołom. Nasza wokalistka przygotowuje solową płytę, która ukaże się pod nazwą NeraNature. Natomiast ja mocno zaangażowałem się w nowe wcielenie Mastiphal, który wraca do żywych po bardzo, bardzo długiej przerwie.”

Przypominamy również, że trwa przedsprzedaż biletów na koncerty, Póki co możecie je kupować w cenie 25 zł, w dniu koncertu cena wzrośnie do 30 zł.
Więcej informacji na temat trasy : tutaj

EverMetalzine Patronuje i Poleca

PODZIEL SIĘ