Rebel Angels Tour po raz III

Przed nami trzecia edycja Rebel Angels Tour, która odbędzie się w dniach 9 – 17 maja i przetoczy sie przez 9 największych polskich miast. Wystąpi na niej pięć krajowych zespołów i jeden z Europy. Gościem zagranicznym będzie włoski NuuMaK, który właśnie dołączył do składu trasy i jednocześnie zamknął listę wykonawców. Bardzo obiecujący kwintet, grający nietypową jak dla swoich rodaków – energetyczną i nowoczesną muzykę z pewnością zaciekawi tych z Was, którzy pojawią się na naszych koncertach. Zespół, pomimo nagrania zaledwie jednego materiału w swoim dotychczasowym dorobku wykazuje się sporą determinacją i przekraczaniem barier we współczesnej muzyce metalowej. Więcej na ich temat na www.myspace.com/nuumak. Oto, jak ostatecznie wygląda cały program trasy:

Rebel Angels Tour 2008, 3-cia edycja:
Hate, Trauma, Crionics, Devilish Impressions, Naumachia, Nuumak

09.05.08 Łódź @ Dekompresja
10.05.08 Warszawa @ Progresja
11.05.08 Białystok @ Gwint
12.05.08 Lublin @ Graffiti
13.05.08 Rzeszów @ Pod Palmą
14.05.08 Kraków @ Loch Ness (zmiana miejsca)
15.05.08 Wrocław @ Madness
16.05.08 Poznań @ U Bazyla
17.05.08 Bydgoszcz @ Estrada

Ci z Was, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach “Rebel Angels” wiedzą, że bilety na koncerty są bardzo tanie, a całość profesjonalnie zorganizowana. Nie inaczej będzie i tym razem, warto tylko dodać, że zespoły zabiorą swoją nową scenografię, a Creative Backline wyprodukuje tę trasę z jeszcze większym rozmachem!. Przypominamy, że oprócz możliwości zakupu biletów w cenie promocyjnej 14zł (do 7 maja), możecie również skorzystać z wygodnej rezerwacji internetowej, nie wydając wcześniej ani złotówki i odebrać je w dniu koncertu w kasie, w cenie promocyjnej. W tym celu piszcie na adres: bilety@creative-music.pl podając imię i nazwisko, liczbę rezerwowanych biletów oraz nazwę miasta, którego dotyczy rezerwacja. Bilety można nabyć we wszystkich klubach, w których odbędą się koncerty oraz dobrych sklepach muzycznych.
Anioły Rebelii zakłócą ciszę po raz trzeci – musicie tam być!

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ