Pyrrhon - technical death metal…dzięki czemu już na początku przyszłego roku ukaże się nowy album amerykańców zatytułowany: “The Mother of Virtues”. Ma to być death metal z elementami jazzu zamkniętymi w “delirycznym” opowiadaniu (kurwa, lubię te pr’owskie noty prasowe – dop. Łysy). Album został nagrany i zmiksowany przez Ryana Jonesa w Saint Vitus Bar i The Sound City w maju i czerwcu tego roku. Zaś master krążka odbył się w sierpniu przy czujnym słuchu i gałkach Colina Marstona w The Thousand Caves Studios. Założona w 2008 roku grupa (w składzie: Dylan DiLella – gitara, Erik Malave – bass, Alex Cohen – bębny, Doug Moore – wokale) wydała jak do tej pory epkę (“Fever Kingdoms” – 2010) oraz jeden długograj (“An Excellent Servant But a Terrible Master” – 2011). Oba te nagrania możecie posłuchać na bandcampie. Więcej info znajdziecie na stronach Relapse Records oraz twarzoksiążce.

avatar
Autor
- łącznie 569 tekstów na EverMetalZine.com
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com

Obadaj przy okazji:

10 opine

  1. I like reading an article that will make men aand women think.
    Also, many thanks for allowing me to comment!

  2. The fourth tip involves owning a quality pair of shoes. A common mistake that is fatal toward hats is publicity to heat.

    The Japanese fashion known as the Kogal is translated in Japan to people who
    enjoy displaying their higher income by wearing expensive
    jewelry or clothes.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
sprawdź tutaj co EverMetal'zine patronuje...
Chaos Strike III Psychodeath Lunatics vol. V