Prodlef + Sun Control Device + Gasz w Warszawskim Fonobarze.

! EverMetalZine Patronuje !

x

Klub FONOBAR zaprasza na cykliczne koncerty na naszych deskach w każdy czwartek/niedziele od 20:00 Gościmy zespoły z szeroko pojętej sceny rockowej (rock/metal/hc/punk)

Miejsce: FONOBAR, Wawelska 5, 02-034 Warszawa (http://www.fonobar.pl)
godzina: 20:00
cena: free !!!

!!! PROMOCJA !!! lane piwo 5 pln !!! PROMOCJA !!!

Info o kapelach:

PRODELF (Metal / Rock) Warszawa (http://www.myspace.com/prodlef)
Skonstruowany własnymi siłami twór, który pod tą nazwą gra, występuje i oszałamia widzów od 7 marca 2009 roku. Nagrał materiał promocyjny, który pojawił się w styczniu 2010. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub jego asystentką, a potem siądź wygodnie and „baby have fun”

SUN CONTROL DEVICE (Alternatywna / Rock) Warszawa (http://www.myspace.com/scdband)
Sun Control Device to projekt tworzony przez pięć całkowicie różnych zarówno pod względem charakteru, jak i gustu muzycznego osobowości, tworzących pod wpływem zróżnicowanych inspiracji. Ciężko jednoznacznie określić ich styl, będący mieszanką cięższej odmiany rocka i alternatywy. Zespół intensywnie pracuje nad materiałem, przygotowując się do nadchodzących koncertów .

GASZ (Rock) Warszawa (http://www.myspace.com/gasztheband)
Gasz to kobiecy zespół złożony z samego rocka. Większość naszej setlisty stanowią znane i lubiane rockowe przeboje. Do repertuaru wplatamy również nasze autorskie kompozycje. Gasz to zwierzę koncertowe! :) Dałyśmy wiele udanych występów w klubach, na festiwalach, eventach i różnych imprezach, gdzie zarówno nasza muzyka, jak i wizerunek wywoływały pozytywne, żywe reakcje.

Więcej info: http://www.fonobar.pl

PODZIEL SIĘ