Premiera teledysku “Blow Your Trumpets Gabriel”!

behemoth gabrielW dniu dzisiejszym ma swoją premierę teledysk “Blow Your Trumpets Gabriel” . Obraz został wyprodukowany przez Grupę 13
i jest jednym z najbardziej unikatowych i niepokojących dokonań Behemoth.

Nergal komentuje: „Tak, mnóstwo czasu zajęło nam zrealizowanie tego projektu. I zrobiliśmy wszystko co możliwe aby jak najwyraźniej przekazać swoją wizję. Przekroczyliśmy Rubikon. „Blow Your Trumpets Gabriel” jest ekstatycznym manifestem naszej niczym nie skrępowanej artystycznej woli, dzięki której ośmielamy się przekroczyć ograniczenia gatunku muzyki heavy metalowej. A to tylko początek…”

Teledysk możecie obejrzeć na stronach YouTube oraz VIMEO

Dodatkowo, długo oczekiwany nowy album Behemoth, „The Satanist”, jest już dostępny w przedsprzedaży w naszym oficjalnym sklepie Behemoth Webstore. Płyta dostępna jest w 2 wersjach – ekskluzywny Digibook, podpisany przez zespół, oraz limitowany BOX który oprócz płyty w wersji Digibook zawiera plakat o rozmiarach 1 na 1,5 metra, drewniany różaniec, przypinkę i czarną kopertę z opłatkami.

Wersja Digibook
Wersja BOX

Premiera “The Satanist” została wyznaczona na 3 lutego 2014 w Wielkiej Brytanii, 4 lutego w Polsce oraz Północnej Ameryce , 5 lutego w Japonii i 7 lutego w Europie i reszcie świata. Singiel „Blow Your Trumpets Gabriel” ma dziś premierę na iTunes i możecie go kupić tutaj

Płyty w przedsprzedaży są również dostępne w przedsprzedaży na http://metalblade.com/behemoth
oraz http://nuclearblast.de/behemoth

Behemoth – The Satanist

„The Satanist” został wyprodukowany przez Behemoth, braci Wiesławskich oraz Daniela Bergstranda w Hertz Studio. Album został zmiksowany przez Matta Hyde (Slayer) oraz zmasterowany przez Teda Jensena (Metallica, AC/DC) w Sterling Sound. Okładka „The Satanist” została namalowana przez rosyjskiego artystę i okultystę Denisa Forkasa (denisforkas.com). Farba, której użył zawierała krew Nergala. Dodatkowy design został wykonany przez Metastazis (Paradise Lost, etc.) oraz Zbigniewa Bielaka (Watain, Ghost).

Spis utworów “The Satanist” :
1. Blow Your Trumpets Gabriel/
2. Furor Divinus
3. Messe Noire
4. Ora Pro Nobis Lucifer
5. Amen
6. The Satanist
7. Ben Sahar
8. In the Absence ov Light
9. O Father O Satan O Sun!