Premiera nowego DVD Behemoth jesienią!

Behemoth ujawnił właśnie tytuł oraz okładkę nadchodzącego DVD zespołu. Wydawnictwo będzie nazywać się Evangelia Heretika, a okładkę autorstwa Graala możecie podziwiać poniżej.

Premiera Evangelia Heretika przewidziana jest na jesień 2010 roku. Więcej informacji na temat szczegółów wydawnictwa wkrótce!

W listopadzie natomiast Behemoth wyruszy na kolejną trasę po Ameryce Północnej jako headliner, a towarzyszyć mu będą zespoły Watain, Withered, oraz Black Anvil. Trasa rozpoczyna się w listopadzie.

Oto komentarz Nergala: “Przygotowanie tego wydawnictwa wiele nas kosztowało. Mamy już co prawda kilka DVD w swoim katalogu, ale one mają się nijak w porównaniu do tego, czego doświadczycie na EVANGELIA HERETIKA! Znajdziecie tam ok. 5 godzin esencji Behemoth. Nad artystyczną oprawą wydawnictwa czuwał i tym razem wieloletni współpracownik Behemoth, Graal, który stworzył jedno ze swoich najbardziej niepokojących dzieł.”

Evangelia Heretika zostanie wydana w Polsce przez Mystic Production, w USA przez Metal Blade Records a w  Europie przez Nuclear Blast Records.