Premiera “Death Then Nothing” w USA

Właśnie mijają 4 miesiące od ukazania się “Death Then Nothing” w Europie. Teraz czas na Amerykę! Mystic Production i Armagedon potwierdzają kolejną premierę, tym razem właśnie w USA, gdzie płyta dostępna jest dzięki SEE OF SOUND, MVD, AMAZON i iTUNES. Duże zainteresowanie fanów zespołem oraz ogrom pozytywnych recenzji potwierdza moc tej płyty nie tylko na naszym, krajowym rynku. Miejmy nadzieję, że to również początek nowej drogi Armagedon w przekonywaniu do siebie jak największej grupy fanów. Oto jak fakt wydania “Death Then Nothing” w USA podsumowuje Krizz (git) :

“Płyta właśnie trafiła do sprzedaży. Jesteśmy bardzo zadowoleni i jednocześnie ciekawi reakcji metal maniaków z za oceanu na nasz materiał. Dostajemy od nich duże wsparcie i mam nadzieję, że Death Then Nothing” przyczyni się do budowania silnej pozycji Armagedon na tamtym rynku.”

Ponadto po wielu latach wspólnego grania Armagedon i Tomasz Sooloo Solnica podjęli wspólnie decyzję o zakończeniu współpracy. Przypomnijmy, że Sooloo był związany z Armagedon od roku 1990, kiedy to przejął obowiązki basisty w zespole. Brał udział w nagraniach “Dead Condemnation”, “Invisible Circle”, i “Death Then Nothing”. Jego obowiązki w Armagedon przejął Bartosh (grający równocześnie w zespole Nammoth).

Więcej informacji na: www.armagedon.net.pl oraz www.myspace.com/armagedonofficial

PODZIEL SIĘ