Posłuchaj nowej Traumy!

Już od wtorku na profilu Myspace zespołu Trauma (www.myspace.com/traumaprofile) dostępny jest do odsłuchu premierowy numer „Cortex Deformation”. Utwór pochodzi z nowej płyty „Archetype Of Chaos”, która ukaże się 26 lutego 2010 nakładem Witching Hour Productions. To pierwsza nowa kompozycja Traumy od czasu wydanego trzy lata temu „Neurotic Mass”.  Materiał został nagrany w studio Hertz w styczniu 2009, jednak prace nad  produkcją „ Archetype Of Chaos” definitywnie zostały zakończone dopiero  w listopadzie. Gościnnie na płycie usłyszymy Piotra Kopcia, klawiszowca  Atrophia Red Sun i Naumachia oraz Konrada Rossa, gitarzystę Sothoth i  Redemptor. Płyta trafi do sklepów 26 lutego 2010 roku w formie digi packa i na  płycie winylowej.

Trauma potwierdziła także swój występ 27 marca w warszawskiej Progresji  u boku holenderskiej legendy death metalu – reaktywowanego Asphyx.

Oto lista najbliższych koncertów Traumy:

12.02 Gliwice
27.03 Warszawa, Progresja (+Asphyx)
02.04 Słupsk
16.05 Gdańsk
26.06 Wągrowiec

Na „Archetype Of Chaos” znajdą się następujące utwory:

1. Intro ( White Architect)
2. Cortex Deformation
3. A Dying World
4. War Machine
5. The Slime
6. The Truth Murder
7. Tabula Rasa
8. Portrait Of The Lies
9. Destruction Of The Demented World

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ