Polsko-ukraińska ofensywa w stolicy wyznaczona na 21 czerwca.

x

Szalona trójca R’Lyeh’zine, Vaginalluftvaffe’zine oraz BlackVault Prod. szykują zmasowany szturm na stołeczną Biedronkę przy Jana Olbrachta 46. W mieszczącym się na tyłach tego przybytku polskiej klasy średniej klubie Metal Cave już 21 czerwca (piątek, co ważne) same złe rzeczy nie dla mass:

KHORS – jeden z najbardziej znanych ukraińskich przedstawicieli, pogańskiego Black Metalu obok Nokturnal Mortum, Astrofales, Dub Buk, Hate Forest, Drudkh czy Temnozor. Założeni w 2004 w mieście Charków z dorobkiem pięciu pełnych albumów studyjnych i niezliczoną ilością zagranych koncertów. Obecnie kapela związana jest z wytwórnią Candlelight Records a koncert w Warszawie jest częścią letniej trasy koncertowej po Europie.

MOLOCH LETALIS – Black Metalowy wyziew z Wrześni. W lutym kapela, obchodziła swoje X – lecie , organizatorzy cyklicznej imprezy Psychodelic Misanthropy w swoim rodzinnym mieście. Ich ostatni materiał ‘Czeluść’ to zarazem czwarte oficjalne wydawnictwo grupy na którym znajdują się takie numery jak dobrze znane ‘Piekielna Kurwa’ oraz ‘Korytarze Nienawiści’. Oni jeńców nie biorą!

BALFOR – barbarzyński Black/Death Metal z Ukrainy – istnieją od 1997 roku, na koncie mają dwa długograje, ostatni wydany kosztem Pulverised Records oraz kilka pomniejszych wydawnictw. Grają srogo i bez pieprzenia na flecie.

FREEZING BLOOD – Nowy twór na polskiej choć w skład wchodzą osoby powiązane z takimi kapelami jak Execution Of Light, Moloch Letalis, Distres a także Ritual Lair/Trąd. Będzie to trzeci koncert od czasu powstania grupy.Muzycznie kapela obraca się w klimacie War Black Metalu z przepisowym bluźnierczym uderzeniem i wpływem Profanatica, Blasphemy czy Bestial Summoning. Pierwsze demo kapeli już niebawem w Putrid Cult Prod. pt.’Altar Of Goat’.

MEMEMBRIS – Black/Death Metalowa kapela z Łomży istniejąca od końca lat 90tych. Na koncie trzy demówki i pokaźna ilość koncertów. Muzyka grupy to świetnie zestawienie ciężaru, melodyki i pogańskiego klimatu jaki przewija się w ich kompozycjach.Kolejnym wydawnictwem tej grupy ma być split album ze stołecznymi weternami Thrash/Black Metalu z Empheris!

21 czerwca 2013 // Metal Cave, ul. Jana Olbrachta 46, Warszawa

Bramy: 18.00 // Start: 19.00 // Bilety: 15 złotych polskich

EverMetalZine Patronuje i Zaprasza na czarcią ucztę!

PODZIEL SIĘ