Pierwsze potwierdzone zespoły na Hamburg Metal Dayz 2014!

image00319 i 20 września 2014 Hamburg Metal Dayz ponownie sprowadzą ze sobą do miasta dwa dni ciężkiej muzyki, spotkań biznesowych, spotkań dla fanów i muzyków.
Potwierdzonym headlinerem jest niemiecki thrash metalowy Edguy, których europejska trasa rozpocznie się w piątek, 19 września w Hamburgu. Zagrają (i nie tylko) dla Was także party thrashers z Tankard, będą oni także odczytywać swoją biogragię “Life in Beermuda”. Dołączą do nich także Motorjesus i Alpha Tiger.
Ze względu na duże zainteresowanie w poprzednich latach, odwiedzający będą mogli wytatuować sobie logo Hamburg Metal Dayz lub Wacken Open Air, przez artystę z Classic Tattoo Berlin – za darmo!
Każdego dnia, jeden szczęśliwy odwiedzający festiwal zabierze ze sobą także nową gitarę firmy Epiphone!

Na festiwalu grać będą zespoły-weterani ale także zupełnie nowe składy! Odbędą się także odczyty, spotkania z fanami oraz wystawy! Ci, którzy chcą rozwijać swój warsztat będą mogli podejrzeć kilka trików na warsztatach muzycznych a podczas panelów i dyskusji będzie można poznać muzyczny świat biznesu.

Kolejne punkty programu zostaną ogłoszone już wkrótce!

1-dniowe bilety, w cenie 34€ dostępne są poprzez www.metaltix.com, Metaltix hotline +49 4627-183838 i inne serwisy biletowe. 2-dniowe bilety, ograniczone do 300 sztuk, w cenie 58,20€ dostępne są wyłącznie w serwisie Metaltix.

Hamburg Metal Dayz
19. & 20.9.2014 – Hamburg, Markthalle
powered by EMP
we współpracy z Alsterradio, Epiphone, Hamburg Konzerte, Kingstar Music, Wacken Foundation, Seaside Touring i ICS Festival Service

www.hamburg-metal-dayz.de