Pierwsza garść kapel potwierdzona na Brutal Assault.

x

Rok 2011 przyniesie nam 16 edycję zdecydowanie najciekawszej imprezy metalowej za południową granicą. Pomimo, iż za oknami niby wiosna idzie, to wiedzieć wam trzeba, że to tylko niecna zagrywka loży masońskiej i Orlenu. Tak naprawdę do lata pozostało jeszcze wiele miesięcy i jeszcze zdążycie odmrozić sobie dupska. Organizatorzy Brutal Assault mają jednak wyżej wymienione okoliczności głęboko w … sami wiecie gdzie … i regularnie odsłaniają kolejne mocne karty z tali asów tegorocznej edycji. Dziarsko pomachamy zatem dynią z grekami ze Sceptic Flesh, zrobimy ogromnego circle pita na francuskiej Dagobie (syn marnotrawny wraca po 2 latach ;) oraz wychylimy browarka z Einherher- em. Ponadto dupsko złoją nam :

MORBID ANGEL (chryste panie jezusieńki !)
EXODUS
NEVERMORE
KVELERTAK
KHOLD
Dordeduh
Einherjer
Excrementory Grindfuckers
Exhumed
Gorguts
Skeletonwitch
Skyforger
Suicidal Tendencies
Trigger The Bloodshed
Triptykon

oraz nie zabraknie Peter-a wraz ze swoim projektem solowym, czyliż : Vader

Trzymajcie moi drodzy zwieracze na wodzy bo to zaledwie początek długiej listy masochistycznych wrażeń wizualno – audialnych w ramach BA 2011.

!!! EverMetalZine Poleca !!!

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. yes! :D o BA wiem już jakiś czas (no,bedzie ze 2 tygodnie:P). Po zeszłorocznym feście jestem totalnie zakochana w tej imprezie i na tegorocznej na pewno sie pojawię z moim przyszłym mężem :) i jak zwykle bedzie mega rozpierdol a i jakaś burza się trafi :P

Comments are closed.